Česká gymnastická federace

Akce

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG

Reklama

TRA Mistrovství ČR žactva

skoky na trampolíně
 23.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Olomouc
 adresa: Tělocvična Sokol Olomouc, tř. 17. listopadu 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2019

oddíly TRA

Seznam přihlášek

Mladší žákyně jednotlivkyně (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ouřadová Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
2 Budišová Nelly 2007 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
3 Schejbalová Bára 2009 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
4 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
10 Malečková Julie 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
11 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Najmanová, Husáková
12 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
13 Cápalová Karolína 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
14 Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
15 Krejčová Eliška 2007 T.J. Sokol Olomouc Dostál
16 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
17 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
18 Dostálová Nela 2007 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
19 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
20 Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
21 Jechová Linda 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
22 Dohnálková Viktorie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková-Vachníková
23 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková-Vachníková
24 Dohnálková Katrin 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
25 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
26 Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
27 Šípková Lucie 2007 Trampolíny Liberec Anežka Novotná
28 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
29 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
30 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
31 Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Michalkovi

Starší žákyně jednotlivkyně (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Františka Macáková 2005 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
2 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
3 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Kalinová
4 Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Veličková
5 Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
6 Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
7 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
8 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
9 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Mladší žáci jednotlivci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Volf Matyáš 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
4 Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Křenek Adam 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
6 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
7 Šimon David 2007 Trampolíny Liberec Anežka Novotná
8 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
9 Ustrnul Jan 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
10 Valenta Tomáš 2009 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Starší žáci jednotlivci (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulveit Tobiáš 2006 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Vrba Jan Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
9 Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková- Křenková
10 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
11 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Žákyně synchronní dvojice (2011 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bozděchová Lucie/Krčálová Michaela Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
2 Bozděchová Lucie/Krčálová Michaela Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
3 Cápalová Karolína/Vymazalová Sára Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
4 Cápalová Karolína/Vymazalová Sára Cápalová Karolína 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
5 Dohnálková Viktorie/Dohnálková Katrin Dohnálková Katrin 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
6 Dohnálková Viktorie/Dohnálková Katrin Dohnálková Viktorie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
7 Horáková Eva/Palirova Anna Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
8 Horáková Eva/Palirova Anna Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
9 Hrudová Aneta/Wieserová Julie Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Hrudová Aneta/Wieserová Julie Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
11 Huňová Denisa/Mikešová Nikol Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
12 Huňová Denisa/Mikešová Nikol Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Veličková
13 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
14 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
15 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
16 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
17 Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
18 Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
19 Loskotová Zora/Zachovalová Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
20 Loskotová Zora/Zachovalová Adéla Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
21 Marková Julie/Skřivánková Anna Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
22 Marková Julie/Skřivánková Anna Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
23 Matoušková Sára/Mráčková Karolína Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
24 Matoušková Sára/Mráčková Karolína Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.

Žáci synchronní dvojice (2011 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimon David 2007 Trampolíny Liberec Anežka Novotná
2 Enšpigl Jan/Křenek Filip Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková-Křenková
3 Enšpigl Jan/Křenek Filip Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
4 Heteš Daniel/Matviak Jakub Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Heteš Daniel/Matviak Jakub Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
6 Křenek Adam/Zvalený Vít Křenek Adam 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
7 Křenek Adam/Zvalený Vít Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
8 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
9 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
10 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
11 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
12 Nosek Martin/Patrman Filip Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
13 Nosek Martin/Patrman Filip Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
14 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
15 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
16 Ustrnul Jan Ustrnul Jan 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři