Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SGM Májový pohár

sportovní gymnastika mužů
 11.5.2019
 pořadatel: TJ Doksy
 adresa: tělocvična školy K. H. Máchy, Valdštejnská ul. Doksy
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Adepti (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nol Josef 2013 Gymnastika Liberec Slatin
2 Najman Michal 2011 Gymnastika Liberec Slatin
3 Bogusieewicz Filip 2013 TJ Doksy Jakša
4 Kutlvašr Vladimír 2010 TJ Spartak Vrchlabí

Nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubata Štěpán 2011 Gymnastika Liberec Slatin
2 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
3 Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
4 Javorský Václav 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
5 Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Sixta Radim 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša
8 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
9 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
10 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
11 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Setunský Petr 2010 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová

Mladší žáci (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek
2 Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek
3 Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek
4 Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek
5 Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák , Vrkočová
9 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
10 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
11 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Grossmann Matěj 2009 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
15 Sál Jan 2008 TJ Spartak Vrchlabí

Starší žáci (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tichý Martin 2007 Gymnastika Liberec Drábek
2 Duben Matyáš 2005 TJ Doksy Jakša
3 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša
4 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři