Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

Reklama

SGŽ Rosická štika

sportovní gymnastika žen
 4.5.2019
 pořadatel: Rosice
 adresa: Říčanská 1158, Rosice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.5.2019

17. ročník

Seznam přihlášek

Mimina (žákyně) (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vašínová Denisa 2013 KSG Rosice Toczko, Christová
2 Toczko Natálie 2014 KSG Rosice Toczko, Christová
3 Prokopová Zuzana 2014 KSG Rosice Toczko, Christová
4 Blankova Marcela 2013 KSG Rosice Toczko, Christová
5 Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Cintulová Adriana 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
7 Křápková Julie 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
8 Macková Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
9 Skalková Adéla 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
10 Čtveráčková Karolína 2013 T.J. Sokol Brno I
11 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I
12 Jindrová Ella 2013 T.J. Sokol Brno I
13 Blažková Timea 2013 T.J. Sokol Brno I
14 Králová Sára 2013 T.J. Sokol Brno I
15 Koníčková Žaneta 2013 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
16 Baštová Barbora 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová Stadlerová
17 Blahová Karla 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová, Stadlerová
18 Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová, Stadlerová
19 Baštová Kristýna 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová, Stadlerová

Nejmladší žákyně (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
4 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
5 Nečasová Gabriela 2012 ŠK Uherský Ostroh Riedlová, Vávrová
6 Králová Sofie 2012 T.J. Sokol Brno I
7 Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
8 Hejtmanová Zuzana 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
9 Koukalová Klára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
10 Věchetová Stella 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
11 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
12 Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

Nejmladší žákyně (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozáková Kristyna 2011 KSG Rosice Hajdin
2 Hašková Dominika 2011 KSG Rosice Toczko, Christová
3 Kubíčková Veronika 2011 KSG Rosice Toczko, Christová
4 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Jeřábková Vanessa 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Sabová Kamila 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
9 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
10 Šuráňová Ema 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
11 Cichyová Alena 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
12 Kotásková Nathalie 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
13 Mezerová Eva 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
14 Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
15 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
16 Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
17 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

Mladší žákyně (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prokopová Terezie 2010 KSG Rosice Hajdin
2 Jelínková Lucie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
7 Holásková Gabriela 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
8 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
9 Králíková Viktorie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
10 Romanina Darja 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
11 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
12 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
13 Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
14 Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
15 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
16 Němcová Tereza 2010 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
17 Pacholíková Nikola 2010 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
18 Popelářová Adéla 2010 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
19 Vaňková Lucie 2010 TJ Sokol Přibyslavice

Mladší žákyně (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Richterová Natali 2009 KSG Rosice Hajdin
2 Toczko Sofie 2009 KSG Rosice Hajdin
3 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
6 Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
7 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

Mladší žákyně (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fialová Ema 2008 KSG Rosice Hajdin
2 Hájková Veronika 2008 KSG Rosice Hajdin
3 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
6 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Procházková
7 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
8 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
9 Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
10 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
11 Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
12 Štrosová Kateřina 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
13 Juklíčková Nikola 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
14 Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
15 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová

Starší žákyně (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
4 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
6 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
7 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
10 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová Vladimíra

Juniorky a ženy (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prokešová Věra 2005 KSG Rosice Hajdin
2 Hrbáčková Eliška 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Procházková Kristýna 2004 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Procházková, Hajdin
9 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

Neregistrované (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jánová Terezie 2006 KSG Rosice Hajdin
2 Adamová Sára 2006 KSG Rosice Hajdin
3 Galetková Dana 2005 KSG Rosice Hajdin
4 Molnárová Eliška 2004 KSG Rosice Hajdin
5 Kolouchová Nikola 2005 T.J. Sokol Moravský Krumlov

Družstva (2013 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Znojmo Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 KSG Znojmo Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 KSG Znojmo Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
5 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Mezerová Eva 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
6 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Koníčková Žaneta 2013 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
7 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
8 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
9 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová, Stadlerová
10 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
11 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Šuráňová Ema 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
12 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Křápková Julie 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
13 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra B Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
14 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra B Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
15 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra B Skalková Adéla 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři