Česká gymnastická federace

Akce

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

27.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru POR

Reklama

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 8.3.-10.3.2019
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
 adresa: Na Balkáně 812, Praha 3 - Žižkov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.3.2019

Školení trenérů III. třídy sportovní gymnastiky bude probíhat v termínu 8.3.-10.3.2019, zbylé přednášky a závěrečné zkoušky teorie a praxe 24.3.2019. Místo: Tělocvična Sokola Žižkov I. Na Balkáně 812, Praha 3 a sobota 9.3.2019 8:00 - 12:00 SGM tělocvična Sokol Praha Vršovice, Vršovické nám. 2, Praha 10. Kurz je organizován v souladu s platným Kvalifikačním řádem České gymnastické federace. Přihlášky prostřednictvím GISu, popřípadě na email: sotolova.lenka.gym@gmail.com do 5.3.2019

Seznam přihlášek

Trenér SGM (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šaman Martin 1997 individuální členové
2 Spitzer Jaroslav 1997 individuální členové
3 Spitzer Stanislav 1997 individuální členové
4 Zikmund Martin 1998 individuální členové
5 Šillar Jan 1993 individuální členové
6 Fromel Jaroslav 1985 individuální členové
7 Kalovská Martina 1973 KSG Rosice
8 Ječmík Albert 1999 SK Hradčany
9 Davidová-Dušánková Petra 1978 Spartak Trutnov
10 Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
11 Jakša Michal 1975 TJ Doksy
12 Slachová Linda 1973 TJ Sokol Horní Počernice

Trenér SGŽ (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nguyenová Nikola 1996 GKM Olomouc
2 Grygar Tomáš 1977 GT Šestajovice
3 Bukovská Eva 1972 GT Šestajovice, z.s.
4 Paková Gabriela 1973 GT Šestajovice, z.s.
5 Polák Karel 1982 GT Šestajovice, z.s.
6 Stankovičová Karolína 1985 GT Šestajovice, z.s.
7 Fesslová Kateřina 1981 Gymnastika Říčany
8 Šebestová Tereza 2001 Gymnastika Říčany
9 Bezoušková Dagmar 1984 Gymnastika Říčany
10 Wieulzoeuf Andrea 1987 Gymnastika Říčany
11 Křížová Kristýna 1991 Gymnastika Říčany
12 Charvátová Anna 2001 Gymnastika Říčany
13 Helekal David 1996 GYMPRA
14 Hadrbolcová Klára 1992 GYMPRA
15 Kopecký Martin 1993 GYMPRA
16 Kizurová Michaela 2000 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
17 Heisenhut Tomáš 1979 individuální členové
18 Pecinová Martéta 1990 individuální členové
19 Ljunggren Renata 1972 individuální členové
20 Kornová Lea 2001 individuální členové
21 Xuereb Maya 2002 individuální členové
22 Bedřichová Romana 1981 KSG Znojmo
23 Fialová Petra 1998 SK Hradčany Janečková
24 Krejčí Veronika 1997 Spartak Trutnov
25 Bajburinová Věra 1978 Spartak Trutnov
26 Kerhátová Lenka 1974 Spartak Trutnov
27 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
28 Štaidlová Anna 1980 T.J. Sokol Kampa
29 Fontánová Klára 1983 T.J. Sokol Kampa
30 Rulfová Anna 1999 T.J. Sokol Kampa
31 Svobodová Veronika 1985 T.J. Sokol Všetaty
32 Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
33 Nováková Gabriela 1971 T.J. Sokol Žižkov II.
34 Caklová Barbora 1981 T.J. Sokol Žižkov II.
35 Dy,astová Tereza Anna 2002 T.J. Sokol Žižkov II.
36 Rolenec David 1974 T.J. Sokol Žižkov II.
37 Dejmová Anna 2002 TJ Bohemians Praha
38 Suchá Tereza 2002 TJ Bohemians Praha
39 Chybová Renata 1982 TJ Bohemians Praha (AG)
40 Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová Linda
41 Baňkowská Aneta 2002 TJ Doksy
42 Kamenská Nela 2002 TJ Doksy
43 Dobešová Eliška 1974 TJ Slovan J.Hradec ano
44 Vohánková Lucie 1997 TJ Slovan Praha
45 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
46 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
47 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
48 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
49 Reljičová Alexandra 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
50 Švaříček Antonín 1966 TJ Sokol Horní Počernice
51 Součková Jitka 1976 TJ Sokol Horní Počernice
52 Fujava Daniel 1974 TJ Sokol Horní Počernice
53 Machálková Hana 1975 TJ Šumperk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři