Na hlavní obsah

SGŽ Závod gymnastických nadějí


sportovní gymnastika žen
Datum: 13.10.2019
Pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 9.10.2019
elektronické výsledky

Prezence do 12:30 hod. Závodí dívky roč. 2012-2013 čtyřboj a roč. 2013 a mladší dvojboj lavička, prostná + vložené závody skok a šplh. Roč. 2013 si může vybrat, ale pouze jednu kategorii. Závod probíhá odpoledne po skončení Podzimního Přeboru Prahy

I. kategorie (2016 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dušková Karolína 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
3 Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
6 Rampulková Eva 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Brožová Vendula 2013 individuální členové Kudličková
11 Linková Lada 2013 individuální členové Kudličková
12 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Záklasníková
13 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková, Záklasníková
14 Vaňková Eda 2014 SG Liberec
15 Dolejšová Barbora 2014 SG Liberec
16 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
17 Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
18 Florian Luisa 2014 SK Hradčany
19 Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
20 Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
21 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany
22 Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Rusnakova
23 Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
24 Burešová Ella 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
25 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
26 Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
27 Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
28 Salotová Valentýna 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
29 Mazurovová Alice 2016 T.J. Sokol Kampa
30 Kalašová Gabriela 2013 TJ Bohemians Praha NAJMANOVA, HUSAKOVA
31 Sedláková Nikola 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
32 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
33 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
34 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
35 Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
36 Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
37 Kasawat Maya 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
38 Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
39 Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
40 Štenclová Sabina 2014 TJ Sokol Horní Počernice
41 Schindlerová Milena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
42 Veirauchová Kamila 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
43 Měšťanová Marie Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Měšťanová
44 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š

II. kategorie (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
2 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
3 Bělinová Nikol 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Kalinová Eliška 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
6 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Skudrziková Nela 2012 individuální členové Kudličková
10 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Berková, Záklasníková
11 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
12 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec
13 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
14 Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
15 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
16 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
17 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
18 Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
19 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
20 Zachystalová Anna 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková