Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Závod gymnastických nadějí

 13.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

I. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 5.500 9.170 0.000 14.667 5.500 9.330 0.000 14.833 29.500
2. Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 5.500 9.170 0.000 14.667 5.500 9.070 0.000 14.567 29.234
3. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.500 8.830 0.000 14.333 5.500 8.630 0.000 14.133 28.466
4. Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 5.500 9.000 0.000 14.500 5.000 8.930 0.000 13.933 28.433
5. Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 5.500 8.830 0.000 14.333 5.500 8.570 0.000 14.067 28.400
6. Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 5.500 8.770 0.000 14.267 5.500 8.530 0.000 14.033 28.300
7. Kalašová Gabriela 2013 TJ Bohemians Praha NAJMANOVA, HUSAKOVA 5.500 9.000 0.000 14.500 4.500 9.170 0.000 13.667 28.167
8. Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 5.500 8.200 0.000 13.700 5.500 8.600 0.000 14.100 27.800
9. Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková, Záklasníková 5.500 8.830 0.000 14.333 5.000 8.370 0.000 13.367 27.700
9. Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 5.500 8.470 0.000 13.967 5.500 8.230 0.000 13.733 27.700
11. Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.500 8.800 0.000 14.300 5.000 8.300 0.000 13.300 27.600
12. Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.500 7.970 0.000 13.467 5.500 8.370 0.000 13.867 27.334
13. Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.500 8.300 0.000 13.800 5.500 7.800 0.000 13.300 27.100
14. Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.500 8.600 0.000 14.100 5.500 7.400 0.000 12.900 27.000
15. Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Záklasníková 5.500 8.470 0.000 13.967 4.500 8.430 0.000 12.933 26.900
16. Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 8.330 0.000 13.333 5.500 8.000 0.000 13.500 26.833
17. Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 5.000 8.670 0.000 13.667 5.000 8.130 0.000 13.133 26.800
18. Schindlerová Milena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.500 8.070 0.000 13.567 5.000 7.970 0.000 12.967 26.534
19. Burešová Ella 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 5.500 7.870 0.000 13.367 5.000 8.130 0.000 13.133 26.500
20. Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 5.500 7.800 0.000 13.300 5.000 8.130 0.000 13.133 26.433
21. Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.500 7.770 0.000 13.267 5.500 7.630 0.000 13.133 26.400
22. Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.500 7.900 0.000 13.400 5.000 7.800 0.000 12.800 26.200
23. Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Rusnakova 5.500 7.730 0.000 13.233 5.000 7.800 0.000 12.800 26.033
24. Sedláková Nikola 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 5.500 7.570 0.000 13.067 4.000 8.730 0.000 12.733 25.800
25. Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.500 7.600 0.000 13.100 5.000 7.300 0.000 12.300 25.400
26. Rampulková Eva 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 6.930 0.000 11.933 5.500 7.930 0.000 13.433 25.366
27. Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.500 8.300 0.000 13.800 4.000 7.530 0.000 11.533 25.333
28. Dušková Karolína 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 7.670 0.000 12.667 5.000 7.400 0.000 12.400 25.067
29. Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.500 7.670 0.000 13.167 5.000 6.870 0.000 11.867 25.034
30. Měšťanová Marie Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Měšťanová 5.500 6.670 0.000 12.167 5.000 7.700 0.000 12.700 24.867
31. Veirauchová Kamila 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.000 7.370 0.000 12.367 5.000 7.130 0.000 12.133 24.500
32. Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.500 7.870 0.000 13.367 4.500 6.600 0.000 11.100 24.467
33. Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 4.500 7.000 0.000 11.500 5.000 7.830 0.000 12.833 24.333
34. Brožová Vendula 2013 ZŠ Klausova Kudličková 5.500 7.400 0.000 12.900 4.000 7.370 0.000 11.367 24.267
35. Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 7.300 0.000 12.300 5.000 6.900 0.000 11.900 24.200
36. Kasawat Maya 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 4.500 6.700 0.000 11.200 5.000 7.870 0.000 12.867 24.067
37. Salotová Valentýna 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 5.500 7.400 0.000 12.900 5.000 5.830 0.000 10.833 23.733
38. Štenclová Sabina 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.000 6.000 0.000 11.000 5.000 7.530 0.000 12.533 23.533
39. Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany 4.000 6.300 0.000 10.300 5.000 6.600 0.000 11.600 21.900
40. Dolejšová Barbora 2014 SG Liberec Berková, Záklasníková 3.000 5.900 0.000 8.900 5.000 7.270 0.000 12.267 21.167
41. Vaňková Eda 2014 SG Liberec Berková, Záklasníková 4.000 5.230 0.000 9.233 4.000 7.270 0.000 11.267 20.500
42. Linková Lada 2013 ZŠ Klausova Kudličková 5.000 6.430 0.000 11.433 2.000 6.430 0.000 8.433 19.866
43. Mazurovová Alice 2016 T.J. Sokol Kampa 4.000 4.800 0.000 8.800 2.000 6.800 0.000 8.800 17.600

zpět na detail závodu