Česká gymnastická federace

Akce

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

sportovní gymnastika žen
 23.11.2019
 pořadatel: Liberec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.11.2019
 elektronické výsledky
družstva

Seznam přihlášek

V. liga Ústecký kraj (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Most, z.s. Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
2 KSG Most, z.s. Fialová Jana 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
3 KSG Most, z.s. Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
4 KSG Most, z.s. Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
5 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Feistnerová Sofie 2011 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
6 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Janatová Viola Ema 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
7 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Macháčková Kateřina 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Novotná Karolína 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
9 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Černá Silvie 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
10 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Henychová Anneli 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
11 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Podolská Natálie 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
12 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Štofiková Anežka 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Tykalová,Bryndová

IV. liga Ústecký kraj (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Činoveská Valerie 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
3 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova
4 KSG Most, z.s. Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
5 KSG Most, z.s. Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
6 KSG Most, z.s. Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
7 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Bisová Eva 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
8 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Čondlová Lucie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
9 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Petráčková Antonie 2007 TJ Stadion Ústí nad Labem Bystroňová
10 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Uhlířová Tereza 2008 TJ Stadion Ústí nad Labem Bystroňová
11 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. B Bryndová Lucie 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
12 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. B Cermanová Marijana 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
13 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. B Rajdlová Daniela 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
14 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. B Smíšková Natalie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá

III. liga Ústecký kraj

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Most, z.s. Kastnerová Lucie 2005 KSG Most Kopecká, Čejková
2 KSG Most, z.s. Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
3 KSG Most, z.s. Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
4 KSG Most, z.s. Neumannová Magdalena 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s. Kopecká Karolína 2002 SKDM Děčín kolektiv trenérů
6 Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s. Macháčková Lenka Jennifer 2006 SKDM Děčín kolektov trenérů
7 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Hašková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Kalašová Veronika 2009 TJ Gymnastika Děčín Cardová, Hořčičková
9 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Kratochvílová Michaela 2007 TJ Gymnastika Děčín Nehasil, Cardová
10 TJ Gymnastika Děčín, z.s. Mrázková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín Nehasil, Cardová
11 TJ Gymnastika Děčín, z.s. B Přibylová Natálie 2007 TJ Gymnastika Děčín Cardová, Hořčičková
12 TJ Gymnastika Děčín, z.s. B Plevačová Nicol 2008 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů

II. liga Ústecký kraj (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jandová Eva 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,
2 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
3 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Skup.treneru
4 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru

I. liga Ústecký kraj (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Kányai
2 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup.treneru
3 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.treneru
4 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup.treneru

V. liga Liberecký kraj (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
2 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Křelinová Gabriela 2012 SG Liberec Berková, Záklasníková
3 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
4 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Dropová Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
5 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Dudová Viktorie 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
6 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Sádecká Magdaléna 2012 SG Liberec Berková, Záklasníková
7 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
8 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Požárová Anežka 2012 SG Liberec Berková, Záklasníková
9 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Eder Thea 2010 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
10 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Poláková Irena 2011 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
11 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Poláková Veronika 2011 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
12 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Špidlová Hana 2010 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
13 TJ Doksy, z.s. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 TJ Doksy, z.s. Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
15 TJ Doksy, z.s. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
16 TJ Doksy, z.s. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Bayarmagnai Khuslen 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková, Landa
18 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Jirásková Rozárie 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková, Landa
19 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Narantsatsral Enkh-uchral 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková, Landa
20 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Sugardorj Burte-ujin 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková, Landa

IV. liga Liberecký kraj (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
2 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
3 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Stejskalová Hana 2008 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
4 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Židková Adriana 2010 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
5 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Roubalová Natálie 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
6 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Šorfová Blanka 2009 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
7 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Zimmermannová Julie 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
8 TJ Doksy, z.s. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
9 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
10 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
11 TJ Doksy, z.s. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
12 TJ Doksy, z.s. B Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
13 TJ Doksy, z.s. B Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
14 TJ Doksy, z.s. B Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
15 TJ Doksy, z.s. B Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová Linda

III. liga Liberecký kraj

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Dembická Lenka 2002 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
2 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Brzáková Adriana 2005 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
3 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Budská Eliška 2001 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
4 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Buřitová Jolana 2005 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
5 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Šebestová Alena 2006 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
6 Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. Víznerová Linda 2007 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
7 TJ Doksy, z.s. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
8 TJ Doksy, z.s. Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová Linda
9 TJ Doksy, z.s. Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
10 TJ Doksy, z.s. Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila

II. liga Liberecký kraj (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
2 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
3 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
4 Gymnastika Liberec z.s. Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
5 Gymnastika Liberec z.s. Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček
6 Gymnastika Liberec z.s. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček
7 Gymnastika Liberec z.s. Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
8 Gymnastika Liberec z.s. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
9 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
10 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká

I. liga Liberecký kraj (2011 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři