Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

20.5.2020 - 24.5.2020 PA

FIG Parkour World Cup

24.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem

24.5.2020 TR

TRA Skokan Odolky

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

Reklama

Český pohár - 2. závod - Praha

parkour
 8.9.2019
 pořadatel: Smíchovská náplavka, 50.0688792N, 14.4116300E
 adresa: Praha
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.9.2019

2. závod ze seriálu Českého poháru v parkouru v Liberci přesunut na 8. 9. 2019 do Prahy. Otevřený závod pro registrované i neregistrované závodníky v parkouru. Závod v disciplínách Speed-Run a Freestyle. Startovné na disciplínu: Členové ČGF - 200 Kč/os. Nečlen - 300 Kč/os. Adresa - Smíchovská náplavka, vedle botelu Admirál, Souřadnice 50.0688792N, 14.4116300E

Seznam přihlášek

Senior - ženy - Speed-Run (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hladíková Romana 2001 Gymnastika Zlín
2 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
3 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
4 Kostelecká Adéla 1997 Gymnastika Zlín Chromeček

Senior - muži - Speed-Run (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
2 Chyba Martin 2000 InBalance
3 Zonyga Tomáš 1993 InBalance
4 Hubka Petr 1998 InBalance

Junior - ženy - Speed-Run (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrdličková Nela 2003 InBalance
2 Kulíšková Karolína 2004 InBalance

Junior - muži - Speed-Run (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Motýl Martin 2003 Gymnastika Zlín
2 Selveker Dominik 2004 InBalance
3 Modra Jan 2004 InBalance
4 Řitička Kamil 2002 InBalance
5 Hranička Jan 2002 InBalance
6 Borek Josef 2004 InBalance

Starší žáci - ženy - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Veselá Veronika 2005 InBalance
2 Bendová Tereza 2007 InBalance
3 Fadrná Emílie 2006 InBalance

Starší žáci - muži - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
2 Fiala Tadeáš 2006 Gymnastika Zlín
3 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
4 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
5 Jurášek David Petr 2006 Gymnastika Zlín
6 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
7 Koňařík Jakub 2005 Gymnastika Zlín
8 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
9 Kolář Matyáš 2005 InBalance
10 Einholz Martin Adam 2007 InBalance
11 Lukscheider Alex 2006 InBalance Caska ml.

Mladší žáci - ženy - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čechová Johana 2008 InBalance
2 Komárková Adéla 2008 InBalance

Mladší žáci - muži - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
2 Al-kheir Maruan 2008 InBalance
3 Lukeš David 2008 InBalance
4 Krmíček Matěj 2009 InBalance
5 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
6 Kopřiva Matěj 2008 InBalance

Děti - ženy - Speed-Run (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pešír Daniel 2011 AVVA Roman Pešír

Děti - muži - Speed-Run (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházka Alvin 2012 InBalance

Senior - ženy - Freestyle (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostelecká Adéla 1997 Gymnastika Zlín Chromeček
2 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
3 Hladíková Romana 2001 Gymnastika Zlín
4 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů

Senior - muži - Freestyle (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chyba Martin 2000 InBalance
2 Hubka Petr 1998 InBalance

Junior - ženy - Freestyle (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulíšková Karolína 2004 InBalance

Junior - muži - Freestyle (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Motýl Martin 2003 Gymnastika Zlín
2 Selveker Dominik 2004 InBalance
3 Modra Jan 2004 InBalance
4 Řitička Kamil 2002 InBalance
5 Hranička Jan 2002 InBalance
6 Borek Josef 2004 InBalance

Starší žáci - ženy - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Veselá Veronika 2005 InBalance
2 Bendová Tereza 2007 InBalance

Starší žáci - muži - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
2 Fiala Tadeáš 2006 Gymnastika Zlín
3 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
4 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
5 Jurášek David Petr 2006 Gymnastika Zlín
6 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
7 Koňařík Jakub 2005 Gymnastika Zlín
8 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
9 Adamec Dominik 2005 InBalance
10 Einholz Martin Adam 2007 InBalance
11 Lukscheider Alex 2006 InBalance Caska ml.

Mladší žáci - ženy - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čechová Johana 2008 InBalance

Mladší žáci - muži - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
2 Al-kheir Maruan 2008 InBalance
3 Kopřiva Matěj 2008 InBalance
4 Smolík Jonáš 2008 InBalance

Děti - ženy - Freestyle (2013 - 2011)

Děti - muži - Freestyle (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházka Alvin 2012 InBalance

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři