Česká gymnastická federace

Akce

18.9.2020 - 20.9.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG

18.9.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů II. tř. a instrukorů SG

19.9.2020 XX

ČGF - Valná hromada

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 TR

TRA 1. Český pohár

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

Reklama

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

sportovní gymnastika žen
 14.12.2019
 pořadatel: Plzeň
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.11.2019

POZOR - doplnění rozpisu: kategorie 3, prostná, požadavek 3) akro vpřed nebo STRANOU

Seznam přihlášek

1. kategorie 2013 a ml. (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Nicolette 2014 BubbleGym Konečná, Milerská
2 Bláhová Štěpánka 2013 DDM Nýrsko
3 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Rampulková Eva 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
5 Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
6 Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
7 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
9 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
10 Kalousová Edita 2014 GYMPRA Morysková B.
11 Adlerová Sára 2013 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
12 Barátová Ema 2013 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
13 Fejglová Mia 2014 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
14 Pohlová Emily 2014 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
15 Špillerová Markéta 2014 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
16 Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
17 Drahovzalová Kateřina 2013 T.J. Sokol Poděbrady Bénová
18 Drahovzalová Marie 2013 T.J. Sokol Poděbrady Bénová
19 Loudová Viktorie 2013 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
20 Pivná Nela 2014 T.J. Sokol Poděbrady Bénová
21 Hiblerová Emma 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
22 Kulhánková Terezie 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
23 Pálková Kateřina 2014 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů

2. kategorie 2011 + 2012 (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Milerská, Konečná
2 Weigert Nomin Marie 2011 AC Sparta Praha Milerská, Konečná
3 Brejchová Kamila 2012 BubbleGym kolektiv trenérů
4 Fialová Veronika 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
5 Hrdličková Klaudie 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
6 Kubíková Sofie Anna 2011 BubbleGym Milerská, Konečná
7 Balková Veronika 2011 BubbleGym Milerská, Konečná
8 Klímová Vanessa 2012 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
9 Szemszicsko Zsófia 2011 DDM Nýrsko
10 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
11 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
12 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Moryskova B.
15 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Morysková B.
16 Maršíková Evelyn 2011 GYMPRA Morysková B.
17 Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Morysková B.
18 Sojáková Veronika 2011 GYMPRA Morysková B.
19 Čapková Aneta 2011 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
20 Abu Assad Sofie 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
21 Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
22 Hlaváčková Nelli 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
23 Kellnerová Vanessa 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
24 Michálková Veronika 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
25 Horníčková Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
26 Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
27 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
28 Švestková Veronika 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
29 Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
30 Kalabzová Isabella 2011 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
31 Kapicová Veronika 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů

3. kategorie 2009 a ml. (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Milerská, Dvořáková
2 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Denková Vanesa 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
4 Šotová Karolína 2010 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
5 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová
8 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Tomašovičová Kristýna 2010 GYMPRA Helekal
10 Plchová Sofie 2010 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
11 Vavřinová Karin 2010 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
12 Kudrnová Viktorie 2009 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
13 Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
15 Matkarimova Liza 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
16 Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
17 Adlerová Hana 2010 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
18 Brejchová Adéla 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
19 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
20 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
21 Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
22 Wanková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
23 Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
24 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
25 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná

4. kategorie 2007 a ml. (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová
2 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
4 Cibulková Veronika 2007 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
5 Čapková Kateřina 2008 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
6 Doležalová Karin 2007 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
7 Halamková Eliška 2008 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
8 Valášková Jana 2008 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
9 Maarová Eliška 2008 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
10 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
11 Krystlová Agáta 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
12 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
13 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
14 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

5. kategorie 2005 + 2006 (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Halamková Barbora 2005 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
2 Luňáková Nicole 2006 SGP Mohylčáková,Bedleková, Petráčková
3 Šebková Karolína 2005 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
4 Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová

6. kategorie 2004 a st. (2004 a starší)

7. kategorie 2009 a ml. (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
2 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
4 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková, Konečný
5 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
6 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková, Konečný
7 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
8 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
9 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
10 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
11 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
12 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná

8. kategorie 2007 a ml. (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
2 Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová
3 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
4 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
5 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
6 Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
7 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
8 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
9 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

9. kategorie 2005 a ml. (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová

10. kategorie 2004 a st. (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hirmerová Lucie 1990 T.J. Sokol Plzeň 1
2 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1
3 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři