Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

sportovní gymnastika mužů
 15.12.2019
 pořadatel: Plzeň
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.11.2019

Seznam přihlášek

1. kategorie 2011 - 2013 (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jurčík Kryštof 2012 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 Matura Robert 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
3 Putík Jáchym 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
4 Štefan Vojtěch 2011 BubbleGym Konečý Michal, Konečná, Milerská
5 Kalivoda Oliver 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
6 Kloboučník Miroslav 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
7 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
8 Suchý David 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller, Reinwartová
9 Tomáš Kolář 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller, Reinwartová
10 Chalupný Jakub 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný, Poláková
11 Nováček Dominik 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
12 Straka Lukáš 2011 TJ Slovan Karlovy Vary
13 Szozánszki Mykhailo 2013 TJ Slovan Karlovy Vary
14 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
16 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
17 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
18 Cvígr Michal 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
19 Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Koudelková,Kollman

2. kategorie 2010 - 2012 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Falešník Jan 2010 BubbleGym Konečý Michal, Konečná, Milerská
2 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
3 Marek Stanislav 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
4 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
5 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Pekarovič Jakub 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
8 Nimaga Kiilu Matyáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec

3. kategorie 2008 a mladší (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
3 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
5 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
6 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák , Vrkočová
9 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
10 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
11 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

4. kategorie 2005 a mladší (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
6 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
7 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
8 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
9 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
10 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

5. kategorie 2003 - 2004 (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
2 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

6. kategorie 2001 - 2002 (2002 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

7. kategorie 2000 a starší (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři