Česká gymnastická federace

Akce

10.4.2020 - 12.4.2020 AG

Závod Světového poháru Puurs - ODLOŽENO

10.4.2020 - 12.4.2020 TR

TRA Workshop žactvo - ODLOŽENO

11.4.2020 SGZ

Rosická štika

12.4.2020 SGM, SGZ

Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka - ODLOŽENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Závod Světového poháru (Tokio) - ZRUŠENO

18.4.2020 TG

TG Pohár města Třebíče - ZRUŠENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Pohár Federací - 1. kolo - ZRUŠENO

18.4.2020 SGZ

Memoriál E. Bosákové - ZRUŠEN !!!

18.4.2020 SGZ

Brnkačka - ODLOŽENO

18.4.2020 SGM, SGZ

Znojmo Gym Cup - ZRUŠENO

18.4.2020 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava

18.4.2020 SGM

Liberecký pohár

23.4.2020 - 25.4.2020 TR

TRA Aere Cup - ODLOŽENO

24.4.2020 - 26.4.2020 AE

Bucharest Open Cup

24.4.2020 - 26.4.2020 SGM

Mezistátní utkání AUT - CZE - GER

25.4.2020 - 26.4.2020 AE

Mistry s Mistry

25.4.2020 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek ZRUŠENO

25.4.2020 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy

25.4.2020 SGZ

Veselský pohár

25.4.2020 - 26.4.2020 TR

TRA Litoměřický kalich - ODLOŽENO

25.4.2020 SGZ

Přebor města Ostravy 2020

26.4.2020 AE

Pohárový závod

26.4.2020 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

26.4.2020 SGM

O zlatou placku

26.4.2020 SGZ

Memoriál J. Junka

30.4.2020 - 3.5.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen - ODLOŽENO

1.5.2020 - 2.5.2020 AE

Mistry s Mistry

1.5.2020 - 3.5.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.5.2020 - 10.5.2020 TR

TRA Mistrovství Evropy - ODLOŽENO

3.5.2020 SGZ

Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

8.5.2020 - 10.5.2020 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

8.5.2020 - 9.5.2020 TG

Mistrovství ČR TeamGym - ODLOŽENO

8.5.2020 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

8.5.2020 SGM

Májový pohár

Reklama

SGŽ Memoriál Petra Kouby

sportovní gymnastika žen
 14.12.2019
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.12.2019
 elektronické výsledky
ženy dvojboj kladina - prostná (čtverec)

Seznam přihlášek

VI. liga (VS0-ZP ČGF) (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vanclová Amálie 2011 Gym Dobřichovice Svobodová, Mládková
2 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Žamberská Sidonie 2012 Gym Dobřichovice
5 Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
7 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Bago, Imbrová
9 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
10 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Nekutová Sára 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Tomšů Hana 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Držmíšková Natálie 2011 T.J. Sokol Znojmo Okoš David
15 Sűsenbeková Anastázie 2011 T.J. Sokol Znojmo Okoš David
16 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
17 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
18 Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
19 Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
20 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
21 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
22 Řežábková Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
23 Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
24 Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
25 Jakšová Šarlota 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
26 Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
27 Kotrlíková Lucie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
28 Medková Aneta 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

V. liga (podzim ZP ČGF) (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová,Filkova
2 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
3 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová
4 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
5 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
6 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
7 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
8 Farková Lucie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
9 Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
10 Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
11 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
12 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
13 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
14 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
15 Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
16 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
17 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
18 Hřebačková Šárka 2011 SK Hradčany Lipšanová
19 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
20 Bartoušková Ava 2011 SK Hradčany Lipšanová
21 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
22 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
23 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
24 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
25 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
26 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
27 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
28 Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
29 Čtvrtníková Eliška 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
30 Kohoutová Ester 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
31 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

IV. liga (podzim ZP ČGF) (2012 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova
2 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
5 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
6 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
7 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Komárková Tereza 2009 T.J. Sokol Znojmo Okoš David
14 Šupková Petra 2007 T.J. Sokol Znojmo Okoš David
15 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
16 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
17 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
18 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková
19 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
20 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
21 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
22 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

III. liga (juniorky C) (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Fišerová Štěpánka 2005 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Hýblová Kristýna 2006 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
6 Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
7 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
8 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
9 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
10 Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sedláková, Rajková
11 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
12 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
13 Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
14 Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
17 Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
18 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
19 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
20 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
21 Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
22 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
23 Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
24 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
25 Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
26 Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
27 Šťastná Terezie 2009 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová

II. liga (juniorky B) (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
2 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
5 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři