Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Petra Kouby

 14.12.2019
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

VI. liga (VS0-ZP ČGF)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.367 0.000 17.367 36.367
2. Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.933 0.000 18.933 10.000 7.267 0.000 17.267 36.200
3. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.867 0.000 18.867 10.000 7.333 0.000 17.333 36.200
4. Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 7.767 0.000 17.767 36.000
5. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.767 0.000 17.767 10.000 7.933 0.000 17.933 35.700
6. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.167 0.000 17.167 35.667
7. Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.267 0.000 17.267 35.367
8. Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.433 0.000 18.433 9.100 7.233 0.000 16.333 34.767
9. Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.567 0.000 18.567 9.500 6.433 0.000 15.933 34.500
10. Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.633 0.000 17.633 9.600 7.100 0.000 16.700 34.333
11. Sűsenbeková Anastázie 2011 T.J. Sokol Znojmo Okoš David 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.633 0.000 17.633 10.000 6.333 0.000 16.333 33.967
12. Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.633 0.000 17.633 9.600 6.600 0.000 16.200 33.833
13. Řežábková Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.533 0.000 18.533 10.000 5.633 0.400 15.233 33.767
14. Jakšová Šarlota 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.333 0.000 17.333 10.000 6.267 0.000 16.267 33.600
15. Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.133 0.000 17.133 10.000 5.633 0.000 15.633 32.767
16. Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.433 0.000 17.433 9.500 5.500 0.000 15.000 32.433
17. Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 6.233 0.000 15.233 10.000 6.100 0.000 16.100 31.333
18. Skudrzikova Nela 2012 Gym Dobřichovice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.267 0.300 15.967 10.000 5.300 0.000 15.300 31.267
19. Držmíšková Natálie 2011 T.J. Sokol Znojmo Okoš David 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.567 0.000 16.567 9.500 4.700 0.000 14.200 30.767
20. Medková Aneta 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 5.267 0.000 14.267 10.000 4.967 0.000 14.967 29.233

zpět na detail závodu