Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

Testování výběru žákyň ČR

sportovní gymnastika žen
 5.10.-6.10.2019
 pořadatel: Ostrava
 adresa: Čs. Legií 16, 702 00 Moravská Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 23.9.2019

Seznam přihlášek

ŽÁKYNĚ ROK NAROZENÍ 2010-2011 (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Novotná
2 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
4 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
5 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
7 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
8 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
9 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
10 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
14 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
16 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
18 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři