Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

1. Mistrovství ČR v Parkouru

parkour
 8.11.-10.11.2019
 pořadatel: Brněnské výstaviště - Pavilon A2
 adresa: Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika
 přihlášky prostřednictvím GISu do 31.10.2019

STAŇ SE HISTORICKY PRVNÍM MISTREM ČR V PARKOURU. Mistrovství ČR bude součástí největšího sportovního veletrhu Life! v Brně. Probíhat bude od pátku 8. 11. do neděle 10. 11. 2019. Ze závodu bude pořízen videozáznam, který bude následně odvysílán jako reportáž v ČT. Závod je otevřen i pro zahraniční závodníky. Více info zde: http://www.gymfed.cz/977-registrace-na-1-mistrovstvi-cr-v-parkouru.html

Seznam přihlášek

Senior - ženy - Speed-Run (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hladíková Romana 2001 Gymnastika Zlín
2 Kostelecká Adéla 1997 Gymnastika Zlín
3 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
4 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
5 Roučková Olga 1984 Parkour individuální člen
6 Sirůčková Kateřina 1987 Parkour individuální člen
7 Hausková Kateřina 1983 Parkour individuální člen

Senior - muži - Speed-Run (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Werner Jan 2000 AVVA
2 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
3 Srovnal Matěj 2001 Gymnastika Zlín
4 Chyba Martin 2000 InBalance
5 Veselý Martin 1995 InBalance
6 Audy Jakub 1998 InBalance
7 Kakáč Martin 1992 InBalance
8 Zonyga Tomáš 1993 InBalance
9 Rajchert Vojtěch 2001 Parkour individuální člen
10 Moravec Marek 1998 Parkour individuální člen
11 Horák František 2000 Parkour individuální člen
12 Černý Patrik 1996 Parkour individuální člen
13 Višňovský Ladislav 1989 Parkour individuální člen
14 Willert Denis 1995 Parkour individuální člen
15 Holub Adam 2000 Parkour individuální člen
16 Chum Jaroslav 1997 Racek 2017

Junior - ženy - Speed-Run (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Vaňková Jana 2004 Gymnastika Zlín
3 Kulíšková Karolína 2004 InBalance

Junior - muži - Speed-Run (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Schneider Matěj 2004 AVVA
2 Motýl Martin 2003 Gymnastika Zlín
3 Fridrich Matěj 2004 Gymnastika Zlín
4 Modra Jan 2004 InBalance
5 Selveker Dominik 2004 InBalance
6 Stehlík Jan 2004 InBalance
7 Borek Josef 2004 InBalance
8 Švec Mikuláš 2004 Parkour individuální člen
9 Ondrušík Oliver 2002 Parkour individuální člen
10 Votřel Tomáš 2003 Parkour individuální člen
11 Škrob Jan 2004 Parkour individuální člen
12 Mrózek Lukáš 2004 Parkour individuální člen
13 Brož Kryštof 2002 Parkour individuální člen
14 Klempa Marek 2004 Parkour individuální člen
15 Kulišťák Matěj 2004 Parkour individuální člen
16 Komjathy Jakub 2003 Parkour individuální člen
17 Nepraš Dominik 2004 Racek 2017

Starší žákyně - ženy - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fadrná Emílie 2006 InBalance
2 Bendová Tereza 2007 InBalance
3 Veselá Veronika 2005 InBalance
4 Krčmářová Kateřina 2006 Racek 2017
5 Jeřábková Daniela 2005 Racek 2017 Morysková B

Starší žáci - muži - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černý Vojtěch 2006 AVVA
2 Dostál Tomáš 2005 AVVA
3 Fárka Jakub 2007 AVVA
4 Kondelík Jonáš 2007 AVVA
5 Kantořík Tomáš 2006 AVVA
6 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
7 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
8 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
9 Jurášek David Petr 2006 Gymnastika Zlín
10 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
11 Koňařík Jakub 2005 Gymnastika Zlín
12 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
13 Skýba Jakub Jan 2007 Gymnastika Zlín
14 Žáček Matěj 2007 Gymnastika Zlín
15 Váňa Richard 2007 Gymnastika Zlín
16 Věchet Petr 2007 Gymnastika Zlín
17 Křenek Miloš 2007 InBalance
18 Adamec Dominik 2005 InBalance
19 Kolář Matyáš 2005 InBalance
20 Grzebinski Michal 2006 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
21 Lacina David 2005 Parkour individuální člen
22 Vyhlas Vít 2005 Parkour individuální člen
23 Vyhlas Josef 2007 Parkour individuální člen
24 Novák Jáchym 2007 Parkour individuální člen
25 Novák Matěj 2005 Parkour individuální člen
26 Marčík Filip 2006 Parkour individuální člen
27 Havlík Jakub 2007 Parkour individuální člen
28 Hendrych Nikolas 2006 Parkour individuální člen
29 Pavlačka Tobias 2006 Parkour individuální člen
30 Navrátil Jakub 2005 Parkour individuální člen
31 Kovář Jakub 2006 Parkour individuální člen
32 Spilka Štěpán 2007 Parkour individuální člen
33 Staněk Filip 2006 Parkour individuální člen
34 Švadlenka Jáchym 2007 Parkour individuální člen
35 Vitáček Jáchym 2007 Parkour individuální člen
36 Vítek Dan 2006 Parkour individuální člen
37 Klíma Štěpán 2007 Parkour individuální člen
38 Sýkora David 2006 Racek 2017
39 Šedivý David 2007 Racek 2017
40 Žofka Jakub 2006 Racek 2017
41 Filip Denis 2006 Racek 2017
42 Horváth Vojtěch 2005 Racek 2017
43 Kašpar Štěpán 2007 Racek 2017
44 Bareš Ondřej 2005 Racek 2017
45 Vojtek Šimon Petr 2007 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Mladší žákyně - ženy - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Sarah 2008 AVVA
2 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Komárková Adéla 2008 InBalance
4 Čechová Johana 2008 InBalance
5 Pithartová Anna 2008 Parkour individuální člen

Mladší žáci - muži - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blažek Matyáš 2009 AVVA
2 Polášek Michal 2008 AVVA
3 Janák Daniel 2008 AVVA Daniel Šik
4 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
5 Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
6 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
7 Kopřiva Matěj 2008 InBalance
8 Košický Adam 2008 InBalance
9 Al-kheir Maruan 2008 InBalance
10 Krmíček Matěj 2009 InBalance
11 Demko Oliver 2009 InBalance
12 Fiala Jakub 2008 InBalance
13 Komárek Petr 2010 InBalance
14 Králík Daniel 2008 InBalance
15 Škamrada Michal 2008 InBalance
16 Kovář Jan 2009 InBalance
17 Borek Petr 2010 InBalance
18 Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
19 Grzebinski Filip 2009 Parkour individuální člen Dolejš,Svěrák,Muryc
20 Broulík Adam 2009 Parkour individuální člen
21 Krejčí Mikuláš 2008 Parkour individuální člen
22 Pavliš Dominik 2010 Parkour individuální člen
23 Špivák Lukáš 2009 Parkour individuální člen
24 Dufek Sebastian 2009 Parkour individuální člen
25 Hovorka Dominik 2009 Parkour individuální člen
26 Kašuba Jan 2008 Parkour individuální člen
27 Němeček David 2008 Parkour individuální člen
28 Perička Adam 2009 Parkour individuální člen
29 Prášil Adam 2008 Parkour individuální člen
30 Hranický Václav 2008 Parkour individuální člen
31 Uchytil Ondřej 2010 Parkour individuální člen
32 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
33 Dudla Patrik 2010 Racek 2017
34 Novák Marek 2009 Racek 2017
35 Horváth Antonín 2008 Racek 2017
36 Drozdy Oliver 2009 Racek 2017
37 Šimáček Filip 2008 Racek 2017
38 Spěváček Lukáš 2009 Racek 2017

Děti - ženy - Speed-Run (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pravdová Victoria 2011 Gymnastika Zlín

Děti - muži - Speed-Run (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pešír Daniel 2011 AVVA Roman Pešír
2 Bodiš Filip 2011 AVVA
3 Dvořák Jakub 2011 AVVA
4 Nepala Jeremiáš 2011 InBalance
5 Šimek Ruben 2011 InBalance
6 Procházka Alvin 2012 InBalance
7 Kotlář Albert 2012 Parkour individuální člen
8 Soják Štěpán 2011 Parkour individuální člen
9 Svoboda Sebastian 2011 Parkour individuální člen
10 Macháčka Jakub 2011 Parkour individuální člen
11 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017
12 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
13 Kubíček Kryštof 2011 Racek 2017
14 Vaněk Šimon 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Senior - ženy - Freestyle (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
2 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín kolektiv trenérů
3 Kostelecká Adéla 1997 Gymnastika Zlín
4 Hladíková Romana 2001 Gymnastika Zlín
5 Hausková Kateřina 1983 Parkour individuální člen

Senior - muži - Freestyle (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Werner Jan 2000 AVVA
2 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
3 Srovnal Matěj 2001 Gymnastika Zlín
4 Chyba Martin 2000 InBalance
5 Veselý Martin 1995 InBalance
6 Balžek Šimon 1998 InBalance
7 Audy Jakub 1998 InBalance
8 Kakáč Martin 1992 InBalance
9 Rajchert Vojtěch 2001 Parkour individuální člen
10 Černý Patrik 1996 Parkour individuální člen
11 Holub Adam 2000 Parkour individuální člen
12 Višňovský Ladislav 1989 Parkour individuální člen
13 Willert Denis 1995 Parkour individuální člen
14 Chum Jaroslav 1997 Racek 2017

Junior - ženy - Freestyle (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Vaňková Jana 2004 Gymnastika Zlín
3 Kulíšková Karolína 2004 InBalance
4 Krištofová Vanessa 2003 Parkour individuální člen

Junior - muži - Freestyle (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Schneider Matěj 2004 AVVA
2 Motýl Martin 2003 Gymnastika Zlín
3 Fridrich Matěj 2004 Gymnastika Zlín
4 Modra Jan 2004 InBalance
5 Selveker Dominik 2004 InBalance
6 Borek Josef 2004 InBalance
7 Ondrušík Oliver 2002 Parkour individuální člen
8 Votřel Tomáš 2003 Parkour individuální člen
9 Škrob Jan 2004 Parkour individuální člen
10 Kremljov Jakub 2002 Racek 2017

Starší žákyně - ženy - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bendová Tereza 2007 InBalance
2 Veselá Veronika 2005 InBalance
3 Jeřábková Daniela 2005 Racek 2017 Morysková B

Starší žáci - muži - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černý Vojtěch 2006 AVVA
2 Dostál Tomáš 2005 AVVA
3 Fárka Jakub 2007 AVVA
4 Kondelík Jonáš 2007 AVVA
5 Kantořík Tomáš 2006 AVVA
6 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
7 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
8 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
9 Jurášek David Petr 2006 Gymnastika Zlín
10 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
11 Koňařík Jakub 2005 Gymnastika Zlín
12 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
13 Skýba Jakub Jan 2007 Gymnastika Zlín
14 Žáček Matěj 2007 Gymnastika Zlín
15 Váňa Richard 2007 Gymnastika Zlín
16 Pravda Matěj 2006 Gymnastika Zlín
17 Věchet Petr 2007 Gymnastika Zlín
18 Adamec Dominik 2005 InBalance
19 Einholz Martin Adam 2007 InBalance
20 Mottl Matyáš 2006 InBalance
21 Grzebinski Michal 2006 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
22 Lacina David 2005 Parkour individuální člen
23 Vyhlas Josef 2007 Parkour individuální člen
24 Vyhlas Vít 2005 Parkour individuální člen
25 Novák Jáchym 2007 Parkour individuální člen
26 Novák Matěj 2005 Parkour individuální člen
27 Havlík Jakub 2007 Parkour individuální člen
28 Hendrych Nikolas 2006 Parkour individuální člen
29 Achberger Patrik 2007 Parkour individuální člen
30 Navrátil Jakub 2005 Parkour individuální člen
31 Spilka Štěpán 2007 Parkour individuální člen
32 Staněk Filip 2006 Parkour individuální člen
33 Švadlenka Jáchym 2007 Parkour individuální člen
34 Vitáček Jáchym 2007 Parkour individuální člen
35 Vítek Dan 2006 Parkour individuální člen
36 Kovář Jakub 2006 Parkour individuální člen
37 Klíma Štěpán 2007 Parkour individuální člen
38 Sýkora David 2006 Racek 2017
39 Šedivý David 2007 Racek 2017
40 Žofka Jakub 2006 Racek 2017
41 Bareš Ondřej 2005 Racek 2017
42 Vojtek Šimon Petr 2007 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Mladší žákyně - ženy - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Sarah 2008 AVVA
2 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Čechová Johana 2008 InBalance
4 Pithartová Anna 2008 Parkour individuální člen

Mladší žáci - muži - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blažek Matyáš 2009 AVVA
2 Polášek Michal 2008 AVVA
3 Janák Daniel 2008 AVVA Daniel Šik
4 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
5 Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
6 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
7 Smolík Jonáš 2008 InBalance
8 Kopřiva Matěj 2008 InBalance
9 Al-kheir Maruan 2008 InBalance
10 Demko Oliver 2009 InBalance
11 Fiala Jakub 2008 InBalance
12 Komárek Petr 2010 InBalance
13 Králík Daniel 2008 InBalance
14 Škamrada Michal 2008 InBalance
15 Borek Petr 2010 InBalance
16 Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
17 Grzebinski Filip 2009 Parkour individuální člen Dolejš,Svěrák,Muryc
18 Broulík Adam 2009 Parkour individuální člen
19 Krejčí Mikuláš 2008 Parkour individuální člen
20 Pavliš Dominik 2010 Parkour individuální člen
21 Špivák Lukáš 2009 Parkour individuální člen
22 Prášil Adam 2008 Parkour individuální člen
23 Hranický Václav 2008 Parkour individuální člen

Děti - ženy - Freestyle (2012 - 2011)

Děti - muži - Freestyle (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pešír Daniel 2011 AVVA Roman Pešír
2 Dvořák Jakub 2011 AVVA
3 Bodiš Filip 2011 AVVA
4 Šimek Ruben 2011 InBalance
5 Procházka Alvin 2012 InBalance
6 Svoboda Sebastian 2011 Parkour individuální člen
7 Macháčka Jakub 2011 Parkour individuální člen
8 Vaněk Šimon 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři