sportovní gymnastika žen | |
Datum: | 9.11.2019 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Pořadatel: | Sportovní Gymnastika Liberec z.s. |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 6.11.2019 |
rozpis: |
---|
sportovní gymnastika žen | |
Datum: | 9.11.2019 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Pořadatel: | Sportovní Gymnastika Liberec z.s. |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 6.11.2019 |
rozpis: |
---|
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Harantová Agáta | 2012 | KSG Litvínov | R.Hochelova |
2 | Dropová Beáta | 2012 | SG Liberec | Berková, Záklasníková |
3 | Pěničková Alena | 2012 | SG Liberec | Bernardová, Mezeiová |
4 | Vaňková Hermína | 2012 | SG Liberec | |
5 | Záklasníková Mariana | 2012 | SG Liberec | Bernardová, Mezeiová |
6 | Sádecká Magdaléna | 2012 | SG Liberec | Berková, Záklasníková |
7 | Škeříková Beáta | 2012 | SG Liberec | Berková, Záklasníková |
8 | Kmoníčková Iva | 2012 | TJ Loko Pardubice | |
9 | Sirůčková Barbora | 2012 | TJ Loko Pardubice | |
10 | Zaňková Amálie | 2012 | TJ Slovan Praha | |
11 | Exnerová Olivie | 2012 | TJ Slovan Praha | Felixová, Matušíková, Antalová |
12 | Kubíková Kateřina | 2012 | TJ Slovan Praha | Felixová, Matušíková, Antalová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Pantučková Ella | 2011 | KSG Litvínov | R.Hochelova |
2 | Zralá Eliška | 2011 | KSG Litvínov | R.Hochelova |
3 | Berková Leontýna | 2011 | SG Liberec | Bernardová, Mezeiová |
4 | Heilová Bea Octavia | 2011 | SK Hradčany | Lipšanová |
5 | Hartová Nelly | 2011 | TJ Doksy | Doubravová,Jakšová M. |
6 | Hlůžková Denisa | 2011 | TJ Doksy | Doubravová,Jakšová M. |
7 | Karbanová Amálka | 2011 | TJ Jičín | Lenka Karbanová |
8 | Kuhnová Viktorie | 2011 | TJ Slovan Praha | Felixová, Matušíková, Antalová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Klimentová Anna | 2010 | Gym Dobřichovice | Kudličkova, Mrazova,Filkova |
2 | Talian Karolína | 2007 | Gym Dobřichovice | Kudličková,Mrázová, Filkova |
3 | Němcová Lucie | 2008 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Haloumková |
4 | Buršová Eliška | 2010 | KSG Litvínov | R.Hochelova |
5 | Hurtová Tereza | 2008 | KSG Litvínov | Skup.treneru |
6 | Ulrychová Marie Natálie | 2009 | KSG Litvínov | Skup.treneru |
7 | Stejskalová Hana | 2008 | SG Liberec | Bernardová, Mezeiová |
8 | Židková Adriana | 2010 | SG Liberec | Bernardová, Mezeiová |
9 | Cibulková Veronika | 2007 | SGP | Mohylčáková,Bedleková, Petráčková |
10 | Kudrnová Viktorie | 2009 | SGP | Mohylčáková,Bedleková, Petráčková |
11 | Sidorová Nina | 2010 | SK Hradčany | Lipšanová |
12 | Bedford Karolína | 2009 | SK Hradčany | Rogozová |
13 | Janečková Jůlie | 2009 | SK Hradčany | Rogozová |
14 | Hlůžková Anna | 2010 | TJ Doksy | Doubravová,Jakšová M. |
15 | Krejbichová Eliška | 2007 | TJ Doksy | Klimešová Linda |
16 | Kopáčková Anežka | 2009 | TJ Jičín | Benešová |
17 | Vyziblová Amélie | 2009 | TJ Jičín | Benešová |
18 | Bakešová Adéla | 2010 | TJ Loko Pardubice | Květonová A., Veverková E. |
19 | Nejedlá Eliška | 2009 | TJ Loko Pardubice | Kupková H., Kolman P. |
20 | Kuhnová Magdaléna | 2009 | TJ Slovan Praha | Kuhnová,Lagronová |
21 | Macháčková Karolína | 2008 | TJ Slovan Praha | Kuhnová,Lagronová |
22 | Ryšavá Viktorie | 2008 | TJ Slovan Praha | Kuhnová,Lagronová |
23 | Vlachová Marie | 2008 | TJ Slovan Praha | |
24 | Petržíková Ema | 2007 | TJ Slovan Praha | Kuhnová,Lagronová |
25 | Prokopová Tereza | 2009 | TJ Slovan Praha | Kuhnová,Lagronová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Pospíšilová Lea | 2008 | Gym Dobřichovice | Kudličková, Mrázová,Filkova |
2 | Průšková Zuzana | 2008 | SG Liberec | Vrchovecká |
3 | Sedláčková Gabriela | 2008 | SG Liberec | Vrchovecká |
4 | Kamenská Klaudie | 2006 | TJ Doksy | Klimešová Linda |
5 | Tichá Anna | 2006 | TJ Doksy | Klimešová Linda |
6 | Holá Kristýna | 2007 | TJ Jičín | Kodesova |
7 | Mašátová Anna | 2008 | TJ Jičín | Kodešová |
8 | Bauerová Karin | 2007 | TJ Loko Pardubice | Kupková H.,Kolman P. |
9 | Petráčková Dominika | 2009 | TJ Loko Pardubice | Kupková H., Kolman P. |
10 | Šťovíčková Eliška | 2004 | TJ Loko Pardubice | Kupková H.,Kolman P. |
11 | Čermáková Hedvika | 2005 | TJ Slovan Praha | Nováková, Lagronová, Bažantová |
12 | Fricová Monika | 2002 | TJ Slovan Praha | Nováková, Lagronová, Bažantová |
13 | Jirků Aneta | 2000 | TJ Slovan Praha | Nováková, Lagronová, Bažantová |
14 | Marková Julie | 2005 | TJ Slovan Praha | Nováková, Lagronová, Bažantová |
15 | Jakešová Kateřina | 2008 | TJ Sokol Horní Počernice | Kopecká Z+E, Sedláková |
16 | Ohanková Julie | 2005 | TJ Sokol Horní Počernice | Kopecká Z+E, Sedláková |
17 | Zervanová Emílie | 2006 | TJ Sokol Horní Počernice | Kopecká Z+E, Sedláková |
18 | Kalinová Adéla | 2006 | TJ Sokol Horní Počernice | Kopecká Z+E, Sedláková |
19 | Kalenská Gabriela | 2005 | TJ Spartak Vrchlabí | Nyklíčková,Koldovská |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kudličková Andrea | 1967 | Gym Dobřichovice | |
2 | Buršová Michaela | 1976 | KSG Litvínov | |
3 | Bedleková Kristýna | 2000 | SGP | |
4 | Jakšová Kamila | 1971 | TJ Doksy | |
5 | Benešová Jaroslava | 1979 | TJ Jičín | |
6 | Karbanová Lenka | 1985 | TJ Jičín | |
7 | Hrabánková Markéta | 1995 | TJ Loko Pardubice | |
8 | Antalová Michaela | 1998 | TJ Slovan Praha | |
9 | Kopecká Zdenka | 1966 | TJ Sokol Horní Počernice |