Česká gymnastická federace

Akce

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open - ZRUŠENO

27.3.2020 - 29.3.2020 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede) - ZRUŠENO

27.3.2020 - 28.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 2 - ZRUŠENO

28.3.2020 SGZ

MU AUT-CZE-HUN-NOR-SVK - ZRUŠENO

28.3.2020 - 29.3.2020 AE

Mistry s Mistry - ZRUŠENO

28.3.2020 SGM

Moravská liga - ZRUŠENO

28.3.2020 TR

TRA 1. Český pohár - ZRUŠENO

28.3.2020 TG

TG Seminář k aktualizaci pravidel UEG - ZRUŠENO

29.3.2020 TG

Memoriál V. Straky - ODLOŽENO

3.4.2020 - 5.4.2020 AE

Slovak Aerobic Open - ZRUŠENO

3.4.2020 - 5.4.2020 SGM

International Junior Team Cup - ZRUŠENO

3.4.2020 - 5.4.2020 PA

PA Mistrovství světa v parkouru - ODLOŽENO

3.4.2020 - 5.4.2020 AG

Závod Světového poháru Burgas - ODLOŽENO

4.4.2020 TG

TG Říčany TeamgymCup - ODLOŽENO

4.4.2020 - 5.4.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.7 - ZRUŠENO

4.4.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

4.4.2020 SGZ

Velikonoční závod o "Děčínského medvěda"

4.4.2020 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

4.4.2020 TR

TRA Přebor Moravy - ODLOŽENO

4.4.2020 - 5.4.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana I. - ODLOŽENO

4.4.2020 SGZ

XII.rořník Memoriálu ZuzanyHartlové - ZRUŠENO

4.4.2020 SGZ

XII.rořník Memoriálu ZuzanyHartlové - ZRUŠENO

4.4.2020 - 5.4.2020 SGZ

Výcvikový tábor žákyň - ZRUŠENO

5.4.2020 SGM

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

5.4.2020 SGM

Pohár Krkonoš

10.4.2020 - 12.4.2020 AG

Závod Světového poháru Puurs - ODLOŽENO

10.4.2020 - 12.4.2020 TR

TRA Workshop žactvo - ODLOŽENO

11.4.2020 SGZ

Rosická štika

12.4.2020 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Závod Světového poháru (Tokio) - ZRUŠENO

18.4.2020 TG

TG Pohár města Třebíče - ZRUŠENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Pohár Federací - 1. kolo - ODLOŽENO

18.4.2020 SGZ

Memoriál E. Bosákové - ZRUŠEN !!!

18.4.2020 SGZ

Brnkačka - ODLOŽENO

18.4.2020 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP-ZRUŠENO

18.4.2020 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

18.4.2020 SGM

SGM Liberecký pohár

23.4.2020 - 25.4.2020 TR

TRA Aere Cup - ODLOŽENO

24.4.2020 - 26.4.2020 AE

Bucharest Open Cup

24.4.2020 - 26.4.2020 SGM

SGM Mezistátní utkání AUT - CZE - GER

25.4.2020 - 26.4.2020 AE

Mistry s Mistry

25.4.2020 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek ZRUŠENO

25.4.2020 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

25.4.2020 SGZ

Veselský pohár

25.4.2020 - 26.4.2020 TR

TRA Litoměřický kalich

25.4.2020 SGZ

Přebor města Ostravy 2020

26.4.2020 AE

Pohárový závod

26.4.2020 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

26.4.2020 SGM

O zlatou placku

26.4.2020 SGZ

Memoriál J. Junka

Reklama

ZNOJMO GYM CUP-ZRUŠENO

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 18.4.2020
 pořadatel: Znojmo
 adresa: F. J. Curie 5
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.4.2020

ZRUŠENO!

Seznam přihlášek

I. MIMI (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Žůrková Magdaléna 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Cintulová Adriana 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Křápková Julie 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Macková Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Sedláčková Isabela 2013 ŠK Uherský Ostroh Marcela Vaďurová
7 Skalková Adéla 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
8 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Marcela Vaďurová

II. LADY (2012 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Filipcová Šárka 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Huplíková Helena 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Reš Beáta 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Vašinová Patricie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Žamberská Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
8 Berdárová Emily 2011 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
9 Kraidlová Ester 2011 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
10 Štěpánková Daniela 2010 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova
11 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
12 Hejtmanová Zuzana 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
13 Koukalová Klára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
14 Věchetová Stella 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková

III. VS 0 A (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Tlustá Darja 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
7 Nečasová Gabriela 2012 ŠK Uherský Ostroh Riedlová, Vávrová

IV. VS 1 A (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
2 Prchlíková Sabina 2012 ŠK Uherský Ostroh Marcela Vaďurová
3 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
4 Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková

V. VS 1 B (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová

VI. VS 2 A (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová
2 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
3 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
5 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Svobodová
6 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
7 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
8 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
9 Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
10 Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
11 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
12 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
13 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
14 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VII. VS 3 A (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová

VIII. KADETKY, JUNIORKY ŽENY A (2010 - 2000)

IX. VS 4 B (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
2 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková
4 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
5 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková

X. VS 5 B (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

XI. VS 6 B (2005 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
2 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

XII. VS 3 C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
6 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
7 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

XIII. VS 4 C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova
3 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

XIV. VS 5 C (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
4 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

XV. VS 6 C (2005 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Riedlová Eliška 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová

XVI. Nejmladší žáci (2013 - 2011)

XVII. Mladší žáci (2010 - 2009)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři