sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen | |
Datum: | 18.4.2020 |
---|---|
Místo konání: | Znojmo |
Pořadatel: | Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. |
Adresa: | F. J. Curie 5 |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 10.4.2020 |
ZRUŠENO !
ostatní: |
---|
sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen | |
Datum: | 18.4.2020 |
---|---|
Místo konání: | Znojmo |
Pořadatel: | Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. |
Adresa: | F. J. Curie 5 |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 10.4.2020 |
ostatní: |
---|
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Havlíčková Veronika | 2013 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
2 | Žůrková Magdaléna | 2013 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
3 | Cintulová Adriana | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
4 | Křápková Julie | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
5 | Macková Ema | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
6 | Sedláčková Isabela | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Marcela Vaďurová |
7 | Skalková Adéla | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
8 | Vavrušová Ema | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Marcela Vaďurová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Filipcová Šárka | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
2 | Huplíková Helena | 2011 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
3 | Králová Róza | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
4 | Reš Beáta | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
5 | Vašinová Patricie | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
6 | Žamberská Sofie | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
7 | Nejedlá Veronika | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
8 | Berdárová Emily | 2011 | Gym Dobřichovice | Kudličková, Mrazova |
9 | Kraidlová Ester | 2011 | Gym Dobřichovice | Kudličková, Mrazova |
10 | Štěpánková Daniela | 2010 | Gym Dobřichovice | Mrázová, Kudlickova |
11 | Štiková Rozálie | 2012 | Gym Dobřichovice | Kudličková, Mrazova |
12 | Hejtmanová Zuzana | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
13 | Koukalová Klára | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
14 | Věchetová Stella | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Cipryanová Amálie | 2012 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
2 | Korbelářová Amálie | 2012 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
3 | Tlustá Darja | 2012 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
4 | Vršecká Tereza | 2012 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
5 | Rusnáková Nikola | 2013 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
6 | Dobřecká Tereza | 2012 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
7 | Nečasová Gabriela | 2012 | ŠK Uherský Ostroh | Riedlová, Vávrová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Macháčková Kateřina | 2012 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
2 | Prchlíková Sabina | 2012 | ŠK Uherský Ostroh | Marcela Vaďurová |
3 | Vítková Sára | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
4 | Kafková Barbora | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Šejvlová Kateřina | 2010 | Gym Dobřichovice | Kudličková, Mrázová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Ježová Nela | 2010 | GK Vítkovice | Kaczorová |
2 | Smelíková Sofia | 2010 | GK Vítkovice | Kaczorová |
3 | Klimentová Anna | 2010 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
4 | Bourová Agáta | 2011 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
5 | Matoušková Ella | 2011 | Gym Dobřichovice | Svobodová |
6 | Poláková Kateřina | 2010 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
7 | Žáčková Veronika | 2010 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
8 | Schneiderová Sára | 2011 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
9 | Sobolová Sára | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
10 | Urbanová Daniela | 2011 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
11 | Bišická Natálie | 2010 | TJ Sokol Horní Počernice | Zahradníčková D+J |
12 | Řezníčková Natálie | 2011 | TJ Sokol Horní Počernice | Zahradníčková D+J |
13 | Švaříčková Linda | 2011 | TJ Sokol Horní Počernice | Zahradníčková D+J |
14 | Velebilová Adéla | 2011 | TJ Sokol Horní Počernice | Zahradníčková D+J |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kaczorová Simona | 2008 | GK Vítkovice | Kaczorová |
2 | Kociánová Veronika | 2008 | GK Vítkovice | Kaczorová |
3 | Kostelecká Ella | 2008 | GK Vítkovice | Kaczorová |
4 | Ludwigová Elen | 2009 | GK Vítkovice | Kaczorová |
5 | Vrlíková Leona | 2009 | GK Vítkovice | Kaczorová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Bourová Agáta | 2011 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
2 | Jelínková Anna Valentýna | 2009 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
3 | Matoušková Ella | 2011 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
4 | Němcová Lucie | 2008 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Haloumková |
5 | Poláková Kateřina | 2010 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
6 | Šantorová Martina | 2009 | Gym Dobřichovice | Klabíková, Halounková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Talian Karolína | 2007 | Gym Dobřichovice | Kudličková |
2 | Pospíšilová Lea | 2008 | Gym Dobřichovice | Kudličková |
3 | Bohatová Laura | 2006 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Brožová Viktorie | 2005 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
2 | Zahradníčková Jana | 2000 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Macho Vanessa | 2011 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
2 | Vašinová Anna Marie | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
3 | Cipryanová Sofie | 2010 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
4 | Dvořáková Klára Maria | 2011 | Gym Dobřichovice | Svobodová/Filková |
5 | Králíková Valerie | 2010 | ŠK Uherský Ostroh | Havlová |
6 | Latinová Magdalena | 2010 | ŠK Uherský Ostroh | Havlová |
7 | Česneková Beáta | 2010 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Staňková Sára | 2008 | GK Vítkovice | Kaczorová |
2 | Kučerová Alice | 2008 | Gym Dobřichovice | Kudličkova, Mrazova |
3 | Čermáková Natálie | 2009 | Gym Dobřichovice | Kudličková |
4 | Baldock Ella | 2009 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
5 | Pavlicová Štěpánka | 2008 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
6 | Řezníčková Lucie | 2009 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
7 | Švaříčková Eva | 2008 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Janíková Veronika | 2007 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
2 | Mazurková Eliška | 2006 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
3 | Česneková Laura | 2007 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
4 | Fulemová Natálie | 2006 | TJ Sokol Horní Počernice | Šotolová, Zahradníčková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Najdeková Natálie | 2004 | GK Vítkovice | Kaczorová |
2 | Zdvihalová Adéla | 2005 | GK Vítkovice | Kaczorová |
3 | Latinová Johana | 2004 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
4 | Riedlová Eliška | 2005 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |