Česká gymnastická federace

Akce

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Závod Světového poháru SUI - ZRUŠENO

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Nissen Cup - ZRUSENO

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Malá cena Brna - ZRUŠENO

sportovní gymnastika žen
 14.3.2020
 pořadatel: Brno
 adresa: KSG Moravská Slavia Brno, Vídeňská 9, Brno

Seznam přihlášek

PŘESKOK (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová
2 Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
4 Křesinová Kristýna 2011 GK Šumperk Urbanová
5 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
6 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
7 Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková
8 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
9 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
10 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
11 Jahůdková Nela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
12 Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
13 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
14 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
15 Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo kol.
16 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
17 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
18 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo kol.
19 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
20 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
21 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
22 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
23 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
24 Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

BRADLA (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
4 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
8 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
9 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
10 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
11 Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
12 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
13 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
14 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
15 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
16 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
17 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

KLADINA (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
6 Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková
7 Jahůdková Nela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
8 Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
9 Povolná Eva 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
10 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
12 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
14 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
15 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
16 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
17 Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
18 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
19 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
20 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
21 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
22 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

PROSTNÁ (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová
2 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Křesinová Kristýna 2011 GK Šumperk Urbanová
4 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
5 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
6 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
7 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
8 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
9 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
10 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo kol.
12 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
14 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo kol.
15 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
16 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
17 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
18 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
19 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
20 Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři