Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Finále Přeboru ČOS - ZRUŠENO

sportovní gymnastika žen
 29.11.2020
 pořadatel: Praha - Žižkov
 adresa: Tělocvična T.J. Sokol Žižkov II, Na Balkáně, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 14.11.2020

Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme. VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ PANDEMICKÉ SITUACI JE ZÁVOD ZRUŠEN

Seznam přihlášek

Mladší žákyně - družstva (2013 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
2 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
3 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
4 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová

Mladší žákyně - jednotlivkyně (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
2 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová

Starší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
2 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
3 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
4 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
5 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
6 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

Juniorky (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
2 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
3 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
4 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
5 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
6 Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
7 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
8 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

Ženy (2004 a starší)

Rozhodčí

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři