Česká gymnastická federace

Akce

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV - ZRUŠENO

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor MS kraje - nepostupové kategorie - PŘELOŽENO - 23.LEDEN 2021

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

22.11.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

22.11.2020 SGM

SGM Extraliga, I.lia, II. liga

22.11.2020 TG

Á hop - TeamGymový dvojboj

22.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

Reklama

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

sportovní gymnastika žen
 25.9.-27.9.2020
 pořadatel: Praha - Strahov
 adresa: Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.9.2020

Školení bude uskutečněno pro minimální počet 10 osob. Případné dotazy: petrakailova@post.cz nebo sotolova.lenka.gym@gmail.com Rozšíření: školení se mohou zúčastnit roč. 2005 - rozhodovat mohou, ale až při dovršení 16 let, a roč,. 2006 informatinvě

Seznam přihlášek

školení rozhodčí III. tř, SGŽ (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kizurová Michaela 2000 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
2 Stonová Lucie 1985 HOP Dolní Jirčany
3 Mohylčáková Zuzana 1997 SGP
4 Říhová Michaela 1990 SGP
5 Vlasáková Veronika 1996 SGP
6 Fialová Petra 1998 SK Hradčany
7 Lipšanová Tereza 1993 SK Hradčany
8 Rogozova Lucie 1999 SK Hradčany
9 Říhová Marcela 1993 SK Hradčany
10 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná
11 Riantová Natálie 2003 T.J. Sokol Kampa Fialová
12 Kopečná Eliška 1995 T.J. Sokol Praha Dejvice I.
13 Bízek Šimon 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
14 Tichá Karolina 1980 T.J. Sokol Žižkov II.
15 Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha
16 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha
17 Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha
18 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha
19 Potůčková Alžběta 1995 TJ Bohemians Praha
20 Šilínková Jana 1990 TJ Pedagog Modřany

zatím neevidované osoby (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klečková Miluše 1955 Gym Dobřichovice
2 Urbánková Natálie 2003 individuální členové
3 Mlinariková Marika 1978 individuální členové
4 Nová Andrea 1993 individuální členové
5 Heilová Iva 1976 SK Hradčany
6 Vraspírová Jitka 1976 SK Hradčany
7 Gurov Vladimir 1974 SK Hradčany
8 Bedford Martina 1977 SK Hradčany
9 Kochová Lucie 1973 SK Hradčany

příprava budoucích rozhodčí (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři