Na hlavní obsah

TRA Mistrovství ČR


Juniorky jednotlivkyně (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
2 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
5 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
6 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Bendová Daniela
7 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Junioři jednotlivci (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
7 Einšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková, Křenková
8 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
9 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
10 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Bendová Daniela

Juniorky synchronní dvojice (2008 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrudová Aneta/Juříčková Michaela Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
2 Hrudová Aneta/Juříčková Michaela Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
3 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
4 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová

Junioři synchronní dvojice (2008 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt

Ženy jednotlivkyně (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
7 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Muži jednotlivci (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
3 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
10 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Ženy synchronní dvojice (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrudová Aneta/Juříčková Michaela Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
2 Hrudová Aneta/Juříčková Michaela Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
3 Milerová Klára/Tyllerová Anna Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Milerová Klára/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová

Muži synchronní dvojice (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Einšpigl Jan/Povýšil Radek Einšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková, Křenková
2 Einšpigl Jan/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
3 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
5 Křivanec Max/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Křivanec Max/Červinka Oliver Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
7 Mráz Matouš/Šenkýř Adam Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Mráz Matouš/Šenkýř Adam Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Novák Matyáš/Sült Adam Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
10 Novák Matyáš/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek