Na hlavní obsah

Memoriál V. Medové


sportovní gymnastika žen
Datum: 28.11.2021
Pořadatel: Praha - Žižkov
Adresa: Tělocvična T.J. Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812, Praha 3
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 21.11.2021
elektronické výsledky

Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme.

Kategorie I (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrdá Anna 2015 AC Sparta Praha
2 Šebestová Rita 2015 AC Sparta Praha
3 Zlínská Adina 2015 AC Sparta Praha
4 Havrdová Apolena 2015 AC Sparta Praha
5 Podhorská Denisa 2015 BubbleGym Milerská, Konečná
6 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Pallová Emma 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Ingerlová Ella 2015 KSG Znojmo kol.
10 Křenek Sára 2015 KSG Znojmo kol.
11 Beníšková Sofie 2015 Merkur ČB Imbrová
12 Světelová Gabriela 2015 Merkur ČB Imbrová
13 Poláčková Anna 2015 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčová
14 Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
15 Bartáková Anna 2015 T.J. Sokol Kampa Říhová
16 Srbová Karolína 2015 T.J. Sokol Kampa Říhová
17 Šmídová Lily 2015 T.J. Sokol Kampa Říhová
18 Stupková Michaela 2015 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
19 Kurzová Magda 2015 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
20 Mazurovová Alice 2016 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
21 Čížková Linda 2015 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
22 Ondráčková Ester 2015 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
23 Zezulková Leontýna 2016 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
24 Folprechtová Anna 2015 T.J. Sokol Poděbrady Benova
25 Horníčková Eliška 2015 T.J. Sokol Poděbrady Benova
26 Větrovská Magdalena 2016 T.J. Sokol Poděbrady Benova
27 Štochlová Gabriela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
28 Tomášková Gabriela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
29 Krábková Amálie 2015 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
30 Jiráková Marie 2016 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Haneflová,Pavlíková Kešnarová
31 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
32 Němcová Linda 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
33 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
34 Figurová Sofie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
35 Valentová Emma 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Kategorie II (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Olivia 2014 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Lučanská Anežka 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
3 Zusková Anna 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
4 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
8 Šnajdrová Nikol 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
9 Klečková Karolína 2014 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
10 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
11 Chromovská Evelína 2014 Gym Dobřichovice Halounková
12 Jiroušková Sabina 2014 Gym Dobřichovice Halounková
13 Stočesová Barbora 2014 Gym Dobřichovice Halounková
14 Hávová Tereza 2014 Gym Dobřichovice Halounková
15 Vejvodová Nikola 2014 Gym Dobřichovice Halounková
16 Votočková Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
17 Votočková Justýna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
18 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo kol.
19 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo kol.
20 Mašková Elen 2013 KSG Znojmo kol.
21 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo kol.
22 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
23 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
24 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
25 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
26 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
27 Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlavačková
28 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
29 Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
30 Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
31 Ferdova Viktorie Anna 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
32 Jelínková Zuzana 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
33 Kejmarová Eliška 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
34 Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
35 Vránová Gabriela 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
36 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
37 Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
38 Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
39 Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
40 Kotrbová Valentýna 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
41 Pálková Marie 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
42 Pivná Nela 2014 T.J. Sokol Poděbrady Bénová
43 Šaverová Emilly 2014 T.J. Sokol Poděbrady Benova
44 Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
45 Frízlová Zuzana 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice VopelkaM
46 Jurášková Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
47 Černá Tereza 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
48 Diallo Beata 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
49 Kalinová Viktorie 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
50 Přibylová Helena 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
51 Kostková Simona 2014 T.J. Sokol Příbram K.Svobodová, K.Radová
52 Mašková Michaela 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
53 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
54 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
55 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
56 Růžičková Tereza 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
57 Nováková Natálie 2013 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
58 Masnicová Miriam 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
59 Mudrová Eva 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
60 Faitová Ester 2014 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
61 Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
62 Lukešová Berta 2014 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
63 Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková

Kategorie III (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
4 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
5 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
6 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
7 Černá Sandra 2012 GK Domažlice Salátová, Janoušková
8 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
9 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
10 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
11 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
12 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
13 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
14 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
15 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
16 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
17 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
18 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková ,Polák
19 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo kol.
20 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
21 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Imbrová
22 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
23 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlavačková
24 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
25 Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
26 Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
27 Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
28 Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
29 Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
30 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
31 Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
32 Horníčková Johanka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
33 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
34 Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeskalova
35 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
36 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
37 Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
38 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
39 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
40 Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
41 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
42 Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
43 Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
44 Plecháčková Žofie Anna 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
45 Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
46 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
47 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
48 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
49 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová, Adámková