Česká gymnastická federace

Akce

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

20.11.2021 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

20.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - II.liga

20.11.2021 - 21.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.11.2021 SGZ

Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev

21.11.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)

21.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - III. IV. a V.liga

21.11.2021 TG

„Á HOP“ závod v TeamGymu

Reklama

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

sportovní gymnastika žen
 23.10.2021
 pořadatel: Ostrava
 adresa: Čs. Legií 16
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.10.2021

Seznam přihlášek

Mladší žákyně I - družstva (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Blatecká

Mladší žákyně II - družstva (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Vaculíková Markéta 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Lukasová Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Rychtecká Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Hrozková Aneta 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Mladá Marianne 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Dohnalová Marta 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
10 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Mrnuštíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
11 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Zábojníková Melisa 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
12 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

starší žákyně (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
3 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi, Lužová,Kostrbík
4 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
5 Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
6 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová
7 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
10 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
11 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
13 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
14 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
15 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
16 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
17 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
18 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
19 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
20 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
21 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
22 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
23 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
24 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
25 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
26 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
27 Hubáčková Natalie 2010 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
28 Kovaříková Laura 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

Mladší žákyně I - jednotlivkyně (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

Mladší žákyně II - jednotlivkyně (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
2 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I
2 Blatecká Kateřina 1976 T.J. Sokol Brno I
3 Chomová Štěpánka 1997 T.J. Sokol Brno I
4 Lužová Alena 1952 T.J. Sokol Brno I

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři