Na hlavní obsah

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy


Mladší žákyně II - družstva (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
2 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
3 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
4 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
5 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kotrbová Valentýna 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
6 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Pálková Marie 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
9 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Vránová Gabriela 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
10 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Kejmarová Eliška 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Kurfürstová Lucie 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Horníčková Johanka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Burzanovská Zuzana 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Burzanovská Aneta 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kořánová Rozálie Mija 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
22 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Pilingová Julie 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Musilová, Brabcová
23 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice
24 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Šauerová Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice
25 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Jurášková Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice
26 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Rösslerová Anna 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
27 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice C Mrázková Kateřina 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
28 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Diallo Beata 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Mašková Michaela 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Černá Tereza 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
31 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
32 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Úlehlová Veronika 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
33 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Vytvarová Valerie 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kubešová, Dykastová, Tichá
34 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Čížkovská Alexandra 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát

Mladší žákyně II - jednotlivkyně (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
2 Matusek Maya 2013 T.J. Sokol Chrudim Brožová
3 Abu Assad Sofie 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
4 Hlaváčková Nelli 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
5 Caklová Lota 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová
6 Havelková Elizabeth 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Chotovinská, Prát
7 Chorti Tina 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Rolenec, Ševčíková
8 Sedláčková Lucie 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
9 Tichá Pavlína 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát

Starší žákyně (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
2 Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
3 Stejskalová Marika 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
4 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
5 Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
6 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
7 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
8 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
9 Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
10 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
11 Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
12 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
13 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
14 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
15 Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
16 Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
17 Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
18 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
19 Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
20 Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
21 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
22 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
23 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
24 Krobová Alice 2011 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
25 Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
26 Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
27 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
28 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
29 Kolářová Veronika 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
30 Mitošinková Denisa 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
31 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
32 Wanková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
33 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
34 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
35 Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
36 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
37 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
38 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
39 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
40 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
41 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
42 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
43 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová
44 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
45 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
46 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
47 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
48 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
49 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá

Mladší žákyně I - družstva (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
2 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
3 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
4 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
5 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
6 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
8 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová
9 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
11 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
12 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
13 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
14 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
15 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková

Mladší žákyně I - jednotlivkyně (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
2 Rule Viktorie 2013 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
3 Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
4 Petrusová Michaela 2012 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
5 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lankašová Kateřina 1988 T.J. Sokol Hradec Králové
2 Linková Simona 1966 T.J. Sokol Chrudim
3 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
4 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
5 Borovanská Zlata 1979 T.J. Sokol Kampa
6 Novotná Jana 1975 T.J. Sokol Kampa
7 Stejskalová Petra 1994 T.J. Sokol Kampa
8 Vojáčková Zuzana 1969 T.J. Sokol Praha Vršovice
9 Blehová Anna 1998 T.J. Sokol Příbram Chrastinová Blanka
10 Hlavatá Kateřina 1998 T.J. Sokol Příbram
11 Trinerová Veronika 1994 T.J. Sokol Příbram