Na hlavní obsah

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)


VS1 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Žandová
2 Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Žandová
3 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
5 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
6 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
9 Moštěková Helena 2013 KSG SK Přerov Cigánková
10 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
11 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
12 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
13 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
14 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Mezeiová
15 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
16 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
17 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
18 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
19 Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
20 Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
21 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
22 Hrozková Aneta 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
23 Mladá Marianne 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
24 Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
25 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
26 Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
27 Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
28 Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
29 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
30 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
31 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
32 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
33 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
34 Svrčková Matylda 2013 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků
35 Brožíková Johanka 2013 TJ Spartak Vrchlabí Brožíková
36 Babišová Sára 2013 TJ Šumperk Pražáková a kolektiv

VS2 A (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
5 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
6 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
7 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
8 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
9 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
10 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
11 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
12 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
13 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
14 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
15 Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
16 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
17 Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
18 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov Kargalcev, Harantová a sk.
19 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov Kargalcev, Harantová a sk.
20 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov Kargalcev, Harantová a sk.
21 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
22 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
23 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
24 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
25 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová Berková
26 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová Berková
27 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
28 Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
29 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
30 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
31 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká
32 Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
33 Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
34 Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
35 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká
36 Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
37 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
38 Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
39 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
40 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
41 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
42 Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
43 Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
44 Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
45 Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
46 Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
47 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Čechurová
48 Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová
49 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
50 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
51 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
52 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
53 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
54 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
55 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
56 Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
57 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová, Adámková

VS3 A (žákyně A) (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková,Polák
7 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
9 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
10 Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
11 Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
12 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
13 Šimková Nicol 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
14 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
15 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
16 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
17 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
18 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
19 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
20 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
21 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Vyzinovi
22 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
23 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
24 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
25 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
26 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
27 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
28 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
29 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
30 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
31 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
32 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
33 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
34 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
35 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
36 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
37 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
38 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
39 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
40 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
41 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
42 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
43 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
44 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková

VS4 B (žákyně B) (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
3 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
4 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
6 Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
7 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Polák Karel
9 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
10 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová, Jechová
12 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
13 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
14 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
16 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
17 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová Židková
18 Zmijová Roxana 2010 SGD Opava Radek Zmija
19 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
20 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
21 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
22 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
23 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
24 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková, Brožová
25 Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
26 Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Libichová
27 Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
28 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
29 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
30 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
31 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
32 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
33 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
34 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Zemanová, Sochová
35 Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Zemanová, Sochová
36 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
37 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
38 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
39 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
40 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
41 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
42 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
43 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
44 Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
45 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Česneková
46 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
47 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
48 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
49 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
50 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
51 Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
52 Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Mohylčáková

VS5 B (juniorky B) (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Nelly 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
4 Žandová Sabina 2007 GK Šumperk Urbanová
5 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
6 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
8 Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
9 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová, Opočenská
10 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
11 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
12 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
13 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
14 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
15 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Tereza Lukovicsová
16 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
17 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
18 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
19 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
20 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
21 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
24 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
25 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
26 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Zemanová, Sochová
27 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Zemanová, Sochová
28 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
29 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
30 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
31 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
32 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
33 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
34 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
35 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
36 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
37 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
38 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
39 Cibulková Veronika 2007 Tým SGP Mohylčáková

VS6 B (ženy B) (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková, Konečný
6 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková, Brožová
8 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková, Brožová
9 Boháčová Markéta 2006 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
10 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
11 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
13 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
14 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
15 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
16 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
17 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
18 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
19 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
20 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
21 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová, Klimešová
22 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová, Klimešová
23 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
24 Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Petra Kodešová
25 Notková Barbora 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
26 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
27 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková, Bažantová, Lagronov
28 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
29 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
30 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
31 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
32 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská