skoky na trampolíně | |
Datum: | 30.10.2021 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Adresa: | sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 24.10.2021 |
oddíly TRA
skoky na trampolíně | |
Datum: | 30.10.2021 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Adresa: | sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 24.10.2021 |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Svobodová Anna | 2004 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
3 | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Suráková Lucie | 1998 | T.J. Sokol Olomouc | Topič |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Šenkýř Adam | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Brodský Jonáš | 2004 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
6 | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
7 | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fencl Filip/Hopfgartner George | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Fencl Filip/Hopfgartner George | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Galser |
3 | Milerová Klára/Tyllerová Anna | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Milerová Klára/Tyllerová Anna | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Novák Matyáš/Sült Adam | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
6 | Novák Matyáš/Sült Adam | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Loskotová Zora | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
2 | Boušková Eva | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
3 | Rytířová Ema | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Rahbani Sophie | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
6 | Šidláková Ema | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
7 | Bozděchová Lucie | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
8 | Mikešová Nikol | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
9 | Vymazalová Sára | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
10 | Barusová Karolína | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
11 | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
12 | Chudobová Elen | 2008 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
13 | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
14 | Palirova Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
15 | Skřivánková Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
16 | Wieserová Julie | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
17 | Zavadzanova Andrea | 2007 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
18 | Šípková Lucie | 2007 | Trampolíny Liberec | Arientová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Kubáček Oliver | 2006 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
6 | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
7 | Šimon David | 2007 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
8 | Jäger Adam | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
9 | Nosek Martin | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
10 | Laky Fabio | 2008 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
11 | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bozděchová Lucie/Vymazalová Sára | Bozděchová Lucie | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
2 | Bozděchová Lucie/Vymazalová Sára | Vymazalová Sára | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
3 | Heteš Daniel | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
4 | Hrudová Aneta/Wieserová Julie | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
5 | Hrudová Aneta/Wieserová Julie | Wieserová Julie | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
6 | Jäger Adam/Nosek Martin | Jäger Adam | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
7 | Jäger Adam/Nosek Martin | Nosek Martin | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
8 | Kořistková Adéla/Mikešová Nikol | Kořistková Adéla | 2010 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
9 | Kořistková Adéla/Mikešová Nikol | Mikešová Nikol | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
10 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
11 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
12 | Loskotová Zora/Žirovnická Adéla | Loskotová Zora | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
13 | Loskotová Zora/Žirovnická Adéla | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
14 | Mráz Matouš | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
15 | Palirova Anna/Skřivánková Anna | Palirova Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
16 | Palirova Anna/Skřivánková Anna | Skřivánková Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
17 | Patrman Filip/Šimon David | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
18 | Patrman Filip/Šimon David | Šimon David | 2007 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hodanová Soňa | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
2 | Kubelková Dominika | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
3 | Kubíčková Dorota | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová K |
4 | Žirovnicka Nela | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Kořistková Adéla | 2010 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
6 | Horáková Eva | 2010 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
7 | Opalecká Jolana | 2009 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
8 | Nalezinková Valérie Anna | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
9 | Bartuňková Nela | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
10 | Caklová Dominika | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
11 | Drchalova Leona | 2012 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
12 | Plášilová Anna | 2011 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
13 | Šilhánková Laura | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
14 | Šrýtrová Marie | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Bartkovský Michal | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Cirkva David | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | BOHUMIL SCHMIDT |
3 | Man Přemek | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Marek Lukáš | 2011 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar Lubomír |
5 | Starec Daniel | 2009 | Trampolíny Liberec | Arientová |