Na hlavní obsah

TRA 3. Český pohár


Ženy jednotlivkyně (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Suráková Lucie 1998 T.J. Sokol Olomouc Topič

Muži jednotlivci (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
6 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
7 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Synchronní dvojice dospělých (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
3 Milerová Klára/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Milerová Klára/Tyllerová Anna Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
6 Novák Matyáš/Sült Adam Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt

Juniorky jednotlivkyně (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
2 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Kočvara
3 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Rahbani Sophie 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Kočvara
6 Šidláková Ema 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Kočvara
7 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
8 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
9 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
10 Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
11 Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
12 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
13 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
14 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
15 Šípková Lucie 2007 Trampolíny Liberec Arientová
16 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
17 Chudobová Elen 2008 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
18 Zavadzanova Andrea 2007 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová

Junioři jednotlivci (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
6 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
7 Jäger Adam 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
9 Šimon David 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Laky Fabio 2008 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
11 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Synchronní dvojice juniorů (2013 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bozděchová Lucie/Vymazalová Sára Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
2 Bozděchová Lucie/Vymazalová Sára Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
3 Heteš Daniel Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
4 Hrudová Aneta/Wieserová Julie Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
5 Hrudová Aneta/Wieserová Julie Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
6 Jäger Adam/Nosek Martin Jäger Adam 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
7 Jäger Adam/Nosek Martin Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Kořistková Adéla/Mikešová Nikol Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
9 Kořistková Adéla/Mikešová Nikol Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
10 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
11 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
12 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
13 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
14 Mráz Matouš Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
15 Palirova Anna/Skřivánková Anna Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
16 Palirova Anna/Skřivánková Anna Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
17 Patrman Filip/Šimon David Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
18 Patrman Filip/Šimon David Šimon David 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Žákyně jednotlivkyně (2013 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Kubíčková Dorota 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
4 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
6 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
7 Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
9 Bartuňková Nela 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
10 Caklová Dominika 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
11 Drchalova Leona 2012 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
12 Plášilová Anna 2011 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
13 Šilhánková Laura 2010 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
14 Šrýtrová Marie 2010 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová

Žáci jednotlivci (2013 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartkovský Michal 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA BOHUMIL SCHMIDT
3 Man Přemek 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Marek Lukáš 2011 TJ Aero Odolena Voda Kelnar Lubomír
5 Starec Daniel 2009 Trampolíny Liberec Arientová