Na hlavní obsah

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"


sportovní gymnastika žen
Datum: 9.10.2021
Pořadatel: Děčín - tělovcična SG
Adresa: Riegrova 1352/10, Děčín II - Nové město, 405 02
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 3.10.2021
elektronické výsledky

VS3 C - mladší žákyně (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
2 Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
3 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
4 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
5 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
6 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
7 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
9 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
10 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
11 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
13 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 Feistnerová Sofie 2011 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů

VS4 C - starší žákyně (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Kašičková Karolína 2009 GT Šestajovice Polákovi
6 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
8 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčová
9 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
13 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
14 Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
15 Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
16 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
17 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová
18 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
19 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
20 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
21 Janatová Viola Ema 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
22 Kalašová Veronika 2009 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
23 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
24 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
25 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
26 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
27 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

VS5 C - juniorky (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Durčanová Anna 2008 GT Šestajovice Polákovi
2 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Burešová Natálie 2008 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
4 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
6 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
7 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
8 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

VS6 C - ženy (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Uličná Kristýna 2006 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Kindlová Jiřina 2006 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
3 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
4 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Kamenská Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
7 Mrázková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
9 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková

Pohar Very Caslavske