Česká gymnastická federace

Akce

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev PŘELOŽENO NA 16.10.

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup PŘELOŽENO

19.6.2021 SGZ

Zlatý štít

19.6.2021 - 20.6.2021 TR

TRA Regionální soutěže mládeže

19.6.2021 - 20.6.2021 AE

Pohár Federací - Slovensko

19.6.2021 PA

1. Kolo českého poháru - Plzeň

19.6.2021 - 20.6.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.1

23.6.2021 - 29.6.2021 AG

AKR Světový závod věkových skupin (WAGC) 2020

25.6.2021 - 27.6.2021 SGM, SGZ

MISTROVSTVÍ ČR MT

26.6.2021 - 27.6.2021 TR

TRA Závod světového poháru POR

26.6.2021 TR

TRA NZ pro 2. pololetí 2021

27.6.2021 - 2.7.2021 SGM, SGZ

LODM - PŘESUNUTO NA ROK 2022 !!!

2.7.2021 - 4.7.2021 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice 2020

3.7.2021 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ZRUŠENO

4.7.2021 - 8.7.2021 VG

EUROGYM - ZRUŠENO

12.7.2021 - 13.7.2021 AE

Virtual Korea Open

13.7.2021 - 17.7.2021 VG

WORLD GYM FOR LIFE CHALLENGE 2021 - ZRUŠENO

Reklama

MISTROVSTVÍ ČR MT

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 25.6.-27.6.2021
 pořadatel: Brno
 adresa: Sportovní hala T.J. Sokol Brno I, Kounicova 20/22, 602 00 Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 13.6.2021

kadeti, junioři, muži
juniorky A, ženy A
GYMNASTIKA PLAKAT.jpg

Seznam přihlášek

VS5A (juniorky A) (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Hájková
4 Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček
5 Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
6 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov skupina treneru
7 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov skupina treneru
8 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
9 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
10 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
11 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
12 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
13 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
14 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
15 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
16 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
17 Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
18 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
19 Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
20 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
21 Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil
22 Peterková Klára 2006 TJ Prostějov Musil, Janečková

VS6A (ženy A) (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček
2 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
4 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
6 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
7 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
8 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
9 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
10 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
11 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová

Junioři (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
2 Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben
3 Adamus Sebastián 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Bago Daniel 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Erhart
5 Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Gagamov Jack 2005 T.J. Sokol Brno I
7 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
9 Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
10 Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
11 Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
12 Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
13 Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Kolín Kryl, Dostálová
14 Marghold František 2004 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Kopecký Michal 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
16 Maršálek Matěj 2003 T.J. Sokol Zlín Bezručko
17 Pluhař Ondřej 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
18 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša
19 Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

Muži (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Solovjev Svjatoslav 1996 SK Hradčany Otava/ Hasa
2 Kalný Ondřej 2001 SK Hradčany Labonek
3 Petrov Matvei 1990 SK Hradčany Hasa
4 Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
5 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
6 Jessen David 1996 T.J. Sokol Brno I
7 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Krejčí Milan 1973 T.J. Sokol Brno I Caska
9 Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
11 Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
13 Pulda Štěpán 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
14 Bajer Lukáš 2000 T.J. Sokol Zlín Bezručko
15 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
16 Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž

Kadeti (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný
2 Hejnal Jan 2006 GYMPRA Konečný
3 Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
4 Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
5 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
6 Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
7 Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
8 Unger Kryštof 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
9 Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
11 Daněk Jonáš 2006 T.J. Sokol Zlín Bezručko
12 Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Musil
13 Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři