Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MISTROVSTVÍ ČR MT

 25.6.-27.6.2021
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VS5A (juniorky A)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 4.000 9.200 0.000 13.200 3.300 8.350 0.000 11.650 4.100 7.000 0.000 11.100 4.300 7.800 0.300 11.800 47.750
2. Peterková Klára 2006 TJ Prostějov Musil, Janečková 3.500 8.400 0.000 11.900 3.600 7.300 0.000 10.900 4.400 7.400 0.000 11.800 4.300 7.850 0.000 12.150 46.750
3. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 4.100 8.600 0.000 12.700 2.800 8.500 0.000 11.300 4.600 6.300 0.000 10.900 4.400 6.850 0.000 11.250 46.150
4. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.700 8.450 0.000 12.150 3.000 7.600 0.000 10.600 4.700 7.000 0.000 11.700 4.200 6.250 0.000 10.450 44.900
5. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 3.700 8.650 0.000 12.350 3.000 4.300 0.000 7.300 4.700 8.200 0.000 12.900 4.300 7.650 0.000 11.950 44.500
6. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.700 8.700 0.000 12.400 2.900 7.000 0.000 9.900 3.700 7.400 0.000 11.100 4.000 7.000 0.000 11.000 44.400
7. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov skupina treneru 4.000 8.850 0.000 12.850 3.400 6.250 0.000 9.650 4.300 6.050 0.000 10.350 4.400 6.550 0.000 10.950 43.800
7. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 4.100 8.350 0.000 12.450 2.100 7.750 0.000 9.850 3.600 7.250 0.000 10.850 3.400 7.250 0.000 10.650 43.800
9. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.500 8.800 0.000 12.300 1.900 7.250 0.000 9.150 4.400 6.750 0.000 11.150 3.300 6.850 0.000 10.150 42.750
10. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.800 8.550 0.000 12.350 1.400 7.450 0.000 8.850 3.100 7.400 0.000 10.500 3.300 7.300 0.000 10.600 42.300
11. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 4.000 7.350 0.000 11.350 3.600 5.350 0.000 8.950 4.400 6.850 0.000 11.250 4.300 6.000 0.000 10.300 41.850
12. Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 3.700 8.500 0.100 12.100 2.600 7.050 0.000 9.650 4.500 4.900 0.000 9.400 4.300 6.250 0.000 10.550 41.700
13. Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil 3.700 8.600 0.000 12.300 1.800 7.550 0.000 9.350 3.800 6.150 0.000 9.950 2.900 7.050 0.000 9.950 41.550
14. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov skupina treneru 4.000 8.500 0.100 12.400 2.100 6.550 0.000 8.650 4.200 5.250 0.000 9.450 4.200 6.600 0.300 10.500 41.000
15. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová 3.700 8.450 0.300 11.850 1.500 6.150 0.000 7.650 3.500 6.700 0.000 10.200 4.100 7.100 0.100 11.100 40.800
16. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 3.700 8.400 0.000 12.100 2.500 5.800 0.000 8.300 4.200 4.600 0.000 8.800 3.500 7.000 0.300 10.200 39.400
17. Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 3.700 7.400 0.300 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 4.500 6.750 0.000 11.250 4.200 5.650 0.000 9.850 31.900
18. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 4.200 9.000 0.000 13.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.400 0.000 10.400 23.600
19. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.950 0.000 10.050 4.000 5.850 0.000 9.850 19.900
20. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 6.500 4.000 3.300 3.500 4.400 0.000 7.900 2.800 5.500 0.000 8.300 19.500
21. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.600 3.300 0.100 7.800 3.900 7.500 0.000 11.400 19.200
22. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Hájková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 4.650 0.000 7.550 4.200 7.100 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 18.850

zpět na detail závodu