Na hlavní obsah

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV


sportovní gymnastika žen
Datum: 3.12.-5.12.2021
Pořadatel: Ostrava
Adresa: Sportovní hala TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 Ostrava
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 23.11.2021
elektronické výsledky

ZÁVOD PROBÍHÁ BEZ DIVÁKŮ !!!!
BUDE VYSÍLÁN ONLINE PŘENOS.

Předpokládaný časový harmonogram:
Sobota 4.12.
8-17 II.liga
17-20 extraliga
Neděle 5.12.
9-13 I.liga

extraliga (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková,Vlková
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
5 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Gurov
6 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná
8 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
9 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
10 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
11 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
13 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
14 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Jiří Fiřt
15 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
16 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
17 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Hrabáková Emily 2008 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
18 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Peterková Klára 2006 TJ Prostějov Musil, Janečková
19 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
20 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil

I. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Doležalová Valérie Vivien 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková A., Konečný
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
9 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
11 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
12 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Chaloupková M., Chaloupka E.
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
14 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová
15 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. B Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
17 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
18 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
19 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
20 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Janečková
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
26 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Boháčová Markéta 2006 T.J. Sokol Kampa Novotná
27 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
28 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
29 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
30 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
31 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
32 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
33 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
34 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
35 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Kányai Anna Mária 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
36 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
37 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha III.třída
38 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
39 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová

II. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Sabina 2007 GK Šumperk Urbanová, Veselá
3 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
4 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
5 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
6 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová, Veselá
7 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová, Veselá
8 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová, Veselá
9 Gymnastika Říčany, z.s. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
10 Gymnastika Říčany, z.s. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Gymnastika Říčany, z.s. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
13 Gymnastika Říčany, z.s. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
14 Gymnastika Říčany, z.s. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Gymnastika Zlín, z.s. Fuksová Dominika 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
16 Gymnastika Zlín, z.s. Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
17 Gymnastika Zlín, z.s. Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
18 Gymnastika Zlín, z.s. Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
19 Gymnastika Zlín, z.s. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
20 Gymnastika Zlín, z.s. Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
21 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
22 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
23 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
24 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
25 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
26 KSG Znojmo Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
27 KSG Znojmo Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
28 KSG Znojmo Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová, Kováčová
29 KSG Znojmo Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová, Kováčová
30 KSG Znojmo Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová, Kováčová
31 KSG Znojmo Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová, Kováčová
32 Merkur České Budějovice, z.s. Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
33 Merkur České Budějovice, z.s. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
34 Merkur České Budějovice, z.s. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
35 Merkur České Budějovice, z.s. Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
36 Merkur České Budějovice, z.s. Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
37 Merkur České Budějovice, z.s. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
38 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
39 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
40 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
41 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
42 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
43 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
44 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Václavíková Věra
45 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
46 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
47 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šťastná Daniela Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
48 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková,Brožová
49 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková,Brožová
50 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková,Brožová
51 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
52 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Dvořáková
53 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
54 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
55 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
56 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
57 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
58 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
59 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
60 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
61 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
62 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
63 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
64 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Němcová Nikol 2002 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
65 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
66 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
67 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
68 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
69 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
70 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
71 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
72 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Schneiderová
73 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
74 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Zemanová
75 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Zemanová
76 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
77 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
78 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
79 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
80 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
81 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
82 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
83 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
84 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
85 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
86 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
87 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
88 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
89 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
90 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
91 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
92 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
93 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Navrátilová Veronika 2010 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
94 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
95 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
96 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
97 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
98 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
99 TJ Doksy, z.s. Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
100 TJ Doksy, z.s. Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
101 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
102 TJ Doksy, z.s. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
103 TJ Doksy, z.s. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
104 TJ Doksy, z.s. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
105 TJ Jičín z.s. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
106 TJ Jičín z.s. Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Kodešová
107 TJ Jičín z.s. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
108 TJ Jičín z.s. Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová
109 TJ Jičín z.s. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
110 TJ Slovan Praha Buchnerová Ester 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
111 TJ Slovan Praha Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková
112 TJ Slovan Praha Houšková Adéla 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
113 TJ Slovan Praha Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková
114 TJ Slovan Praha Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Tomandlová
115 TJ Sokol Horní Počernice Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
116 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
117 TJ Sokol Horní Počernice Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
118 TJ Sokol Horní Počernice Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
119 TJ Sokol Horní Počernice Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
120 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
121 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
122 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
123 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
124 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová

Trenéří družstva

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 2.liga - Tělocvičná jednota Sokol Kolín Prokůpková Vratislava 1952 T.J. Sokol Kolín
2 2.liga - Tělocvičná jednota Sokol Kolín Slezáček Přemysl 1977 T.J. Sokol Kolín I. třída - Sportovní gymnastika
3 Extraliga - Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Fiřt Jiří 1972 TJ Bohemians Praha I.třídy
4 Extraliga - Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Najmanová Miroslava 1974 TJ Bohemians Praha II.třídy
5 Extraliga-Sokol Brno I Janečková Kateřina 1976 T.J. Sokol Brno I
6 Extraliga-Sokol Brno I Vyzinová Anita 1963 T.J. Sokol Brno I
7 EXTRALIGA-Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Musil Miloslav 1960 TJ Prostějov
8 EXTRALIGA-Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Lukášová Veronika 1982 TJ Prostějov
9 Extraliga, I.,II. liga - Tělocvičná jednota Sokol Kampa Stejskalová Petra 1994 T.J. Sokol Kampa
10 Extraliga, I.,II. liga - Tělocvičná jednota Sokol Kampa Novotná Jana 1975 T.J. Sokol Kampa
11 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Žandová Jana 1973 GK Šumperk
12 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Urbanová Silvie 1974 GK Šumperk
13 I. liga-Sokol Brno I A Janečková Kateřina 1976 T.J. Sokol Brno I
14 I. liga-Sokol Brno I A Vlková Kateřina 1977 T.J. Sokol Brno I
15 I. liga-Sokol Brno I B Janečková Kateřina 1976 T.J. Sokol Brno I
16 I. liga-Sokol Brno I B Vlková Kateřina 1977 T.J. Sokol Brno I
17 I.liga - GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Morysková Aneta 1992 GYMPRA
18 I.liga - GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kočvara Aleš 1996 GYMPRA
19 I.liga Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Slezáček Přemysl 1977 GK Vítkovice
20 I.liga Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Gabriela 1976 GK Vítkovice
21 II. liga - Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 1981 Gymnastika Říčany
22 II. liga - Gymnastika Říčany Jechová Jitka 1983 Gymnastika Říčany
23 II. liga - KSG Znojmo Kováčová Pavla 1979 KSG Znojmo
24 II. liga - KSG Znojmo Křístelová Ivana 1968 KSG Znojmo
25 II. LIGA - Merkur České Budějovice, z.s. Bago Gustav 1963 Merkur ČB sportovní gymnastika ženy
26 II. LIGA - Merkur České Budějovice, z.s. Belšánová Miroslava 1957 Merkur ČB sportovní gymnastika ženy
27 II. liga - TJ Doksy, z.s. Klimešová Linda 1975 TJ Doksy
28 II. liga - TJ Doksy, z.s. Jakšová Kamila 1971 TJ Doksy
29 II. liga TJ Jičín z.s. Kodešová Petra 1971 TJ Jičín
30 II. LIGA-Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. B Ponížilová Vladislava 1973 TJ Prostějov
31 II. LIGA-Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. B Lukášová Veronika 1982 TJ Prostějov
32 II. TJ Jičín z.s. Holý Aleš 1975 TJ Jičín
33 II.. LIGA - TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Dita 1977 TJ Sokol Horní Počernice
34 II.. LIGA - TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice
35 II.liga - Gymnastika Zlín, z.s. Janečková Lucie 1985 Gymnastika Zlín trenérka
36 II.liga - Gymnastika Zlín, z.s. Valová Kateřina 1982 Gymnastika Zlín
37 II.liga - Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Marčáková Simona 1969 KSG SK Přerov I.tř.
38 II.liga Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Linková Simona 1966 T.J. Sokol Chrudim II.tř.
39 II.liga Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Brožová Soňa 1976 T.J. Sokol Chrudim III.tř.
40 II.liga Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Fiřtová Sabina 1973 TJ Bohemians Praha I.třídy
41 II.liga Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Jelínková Petra 1975 TJ Bohemians Praha
42 II.liga-Sokol Brno I Kostrbík Michal 1979 T.J. Sokol Brno I
43 II.liga-Sokol Brno I Janečková Kateřina 1976 T.J. Sokol Brno I
44 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Chaloupková Martina 1967 KSG Litvínov
45 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev Sergej 1952 KSG Litvínov
46 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. El-khairy Samira 1997 SGC Ostrava
47 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hynek Gabriela 1976 SGC Ostrava
48 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová Tereza 1989 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
49 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kaptay József 1957 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
50 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
51 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
52 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Avramová Pavla 1971 T.J. Sokol Pardubice I
53 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I B Květoňová Andrea 1998 T.J. Sokol Pardubice I
54 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Jirků Petra 1977 TJ Slovan Praha
55 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Vaďurová Marcela 1966 ŠK Uherský Ostroh

extraliga - jednotlivkyně

I. LIGA - jednotlivkyně

II. LIGA - jednotlivkyně