Na hlavní obsah

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev


sportovní gymnastika žen
Datum: 20.11.2021
Pořadatel: Tábor
Adresa: Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 16.11.2021
elektronické výsledky

KP družstev

VI. liga (VS0A) (2014 - 2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
2 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
3 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
4 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
5 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov Svobodovi
6 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
7 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
8 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
9 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
10 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
11 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Slámová Monika 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Steinbauer Melisa 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Zdeňka Tisoňová
14 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Fialová Daniela 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Pitálková Terezie 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka

V. liga (ZP ČGF) (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
2 Merkur České Budějovice, z.s. Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
3 Merkur České Budějovice, z.s. Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
4 Merkur České Budějovice, z.s. Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
5 Merkur České Budějovice, z.s. B Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 Merkur České Budějovice, z.s. B Pitoňáková Beata 2014 Merkur ČB
7 Merkur České Budějovice, z.s. B Shonová Malvína 2013 Merkur ČB
8 Merkur České Budějovice, z.s. B Lukšová Tereza 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
9 Merkur České Budějovice, z.s. B Hýblová Sofie 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
10 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Švecová Dorota 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Horkayová Alexandra 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
15 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Drhová Kristýna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
16 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
17 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
18 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
19 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
20 TJ Slovan J.Hradec, z.s. A Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
21 TJ Slovan J.Hradec, z.s. A Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
22 TJ Slovan J.Hradec, z.s. A Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
23 TJ Slovan J.Hradec, z.s. A Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jiráková
24 TJ Slovan J.Hradec, z.s. B Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jiráková
25 TJ Slovan J.Hradec, z.s. B Kolaříková Gabriela 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jiráková
26 TJ Slovan J.Hradec, z.s. B Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová,Jírová
27 TJ Slovan J.Hradec, z.s. B Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová

IV. liga (ZP ČGF) (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice A Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Merkur České Budějovice A Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Merkur České Budějovice A Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Merkur České Budějovice A Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Merkur České Budějovice B Janoušková Adéla 2013 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
6 Merkur České Budějovice B Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
7 Merkur České Budějovice B Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
8 Merkur České Budějovice B Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
9 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

III. liga A (dle linie C) (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
2 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
3 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
4 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
8 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
9 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
10 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
11 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
12 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Hanzalová Elisabeta 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
13 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
14 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

II liga (ZP ČGF) (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Merkur České Budějovice, z.s. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Merkur České Budějovice, z.s. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Merkur České Budějovice, z.s. Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
5 Merkur České Budějovice, z.s. Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
6 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
7 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
8 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
9 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
10 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová

III. liga B (dle linie C) (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
2 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
3 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
4 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů