Na hlavní obsah

SGŽ Mistrovství ČR VS4A


sportovní gymnastika žen
Datum: 25.9.2021
Pořadatel: Praha - Bohemians
Adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 20.9.2021
elektronické výsledky

Mistrovství ČR VS4A bude spojeno s kvalifikací VS2A a VS3A ( účast VS2A, VS3A bude podmíněna předchozím absoulvováním krajského Přeboru) ONLINE PŘENOS: www.gymtv.cz

VS4A - kadetky (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
3 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
6 Růžičková Anna 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
7 Plevová Valerie 2007 GYMPRA Opočenská, Kočvara
8 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
9 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov S.Kargalcev a sk.
10 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov S.Kargalcev a sk.
11 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
12 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
13 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
14 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
15 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
16 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
17 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
18 Šťastná Daniela Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
19 Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
20 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
21 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
22 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
23 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
24 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
25 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
26 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
27 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová