Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR VS4A

 25.9.2021
 pořadatel: Praha - Bohemians
Stáhnout výsledky

VS4A - kadetky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.850 0.000 12.550 1.200 8.700 0.000 9.900 3.400 8.050 0.000 11.450 3.200 6.900 0.000 10.100 44.000
2. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 3.700 8.350 0.000 12.050 1.100 8.050 0.000 9.150 3.900 6.550 0.000 10.450 3.300 7.900 0.000 11.200 42.850
3. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 3.500 8.550 0.000 12.050 1.400 7.900 0.000 9.300 3.500 6.100 0.000 9.600 3.300 7.900 0.000 11.200 42.150
4. Šťastná Daniela Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.500 0.000 12.000 1.300 7.450 0.000 8.750 4.200 6.500 0.000 10.700 3.100 6.600 0.000 9.700 41.150
5. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 3.500 8.850 0.000 12.350 1.100 7.350 0.000 8.450 3.400 6.450 0.000 9.850 3.000 7.000 0.000 10.000 40.650
6. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová 3.500 8.800 0.000 12.300 1.300 7.650 0.000 8.950 3.400 5.150 0.000 8.550 2.800 7.550 0.000 10.350 40.150
7. Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 3.700 8.150 0.100 11.750 0.800 6.550 0.000 7.350 3.700 6.400 0.000 10.100 2.900 7.700 0.000 10.600 39.800
8. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová 3.500 7.300 0.000 10.800 1.400 8.200 0.000 9.600 3.700 5.150 0.000 8.850 3.200 7.000 0.000 10.200 39.450
9. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová 3.700 8.350 0.000 12.050 1.000 6.950 0.000 7.950 3.700 5.550 0.000 9.250 3.000 7.150 0.000 10.150 39.400
10. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 3.700 8.450 0.000 12.150 1.000 6.600 0.000 7.600 3.500 5.600 0.000 9.100 3.100 7.000 0.000 10.100 38.950
11. Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.500 7.250 0.000 10.750 1.200 7.400 0.000 8.600 3.600 5.700 0.000 9.300 2.800 7.300 0.000 10.100 38.750
12. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek 2.800 8.850 0.000 11.650 0.800 7.100 0.000 7.900 2.800 5.800 0.000 8.600 3.100 7.250 0.000 10.350 38.500
13. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.800 8.700 0.100 11.400 0.800 6.800 0.000 7.600 3.200 5.150 0.000 8.350 3.000 7.000 0.000 10.000 37.350
14. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.400 8.750 0.300 10.850 0.900 6.650 0.000 7.550 3.100 6.550 0.000 9.650 2.300 6.950 0.000 9.250 37.300
15. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 7.950 0.000 11.650 1.700 5.100 0.000 6.800 3.500 5.150 0.000 8.650 3.200 6.550 0.000 9.750 36.850
16. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.000 8.550 0.000 12.550 1.100 7.050 0.000 8.150 3.700 3.100 0.000 6.800 3.200 5.700 0.000 8.900 36.400
17. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný 2.000 8.900 0.000 10.900 1.500 6.050 0.000 7.550 3.100 6.050 0.000 9.150 2.800 5.700 0.000 8.500 36.100
18. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta 3.700 8.150 0.300 11.550 1.500 4.300 0.000 5.800 3.700 5.150 0.100 8.750 2.800 6.650 0.000 9.450 35.550
19. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 3.500 8.700 0.000 12.200 1.000 6.000 0.000 7.000 3.000 4.450 0.000 7.450 3.000 5.250 0.000 8.250 34.900
20. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov S.Kargalcev a sk. 3.000 8.250 0.100 11.150 1.100 3.550 0.000 4.650 2.500 6.350 0.000 8.850 2.800 7.100 0.000 9.900 34.550
21. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov S.Kargalcev a sk. 2.800 8.850 0.000 11.650 0.900 5.400 4.000 2.300 2.800 7.200 0.000 10.000 2.900 6.700 0.000 9.600 33.550
22. Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný 2.000 8.400 0.000 10.400 0.900 4.450 0.000 5.350 2.600 4.350 0.100 6.850 2.800 4.750 0.000 7.550 30.150
23. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 8.250 0.000 9.450 3.300 7.750 0.000 11.050 3.300 6.200 0.000 9.500 30.000

zpět na detail závodu