Na hlavní obsah

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev


II. LIGA (dle VS5 B) (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Brožová Nelly 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Dufková Markéta 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
5 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
6 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
7 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
9 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

III. LIGA (dle VS5 C) (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - A Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
2 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - A Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
3 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - A Horová Kateřina 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
4 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - A Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
5 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - C Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
6 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - C Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
7 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - C Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - C Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - D Holá Etell Victorie 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - D Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
11 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - D Svatošová Nikola 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
12 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - D Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
13 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - D Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
14 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Mitošinková Denisa 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
15 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
16 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
17 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Wanková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová

IV. LIGA (dle ZP str.51) (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Černá Sandra 2012 GK Domažlice Salátová, Janoušková
2 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
3 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
5 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
6 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
7 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
8 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová,Čechurová
9 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Kolářová Veronika 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
11 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
12 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová

V. LIGA (dle ZP str.50) (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Abrahamová Deborah 2014 GK Domažlice Salátová, Láhlová
2 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Kočí Markéta 2013 GK Domažlice Salátová, Láhlová
3 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Salátová Marie 2013 GK Domažlice Salátová, Láhlová
4 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Strnadová Elen 2013 GK Domažlice Salátová, Láhlová
5 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Šlejmarová Lucie 2014 GK Domažlice Salátová, Láhlová

NÁBOR (2015 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mezerová Karolína 2015 GK Domažlice Salátová, Láhlová
2 Kasperová Anna 2015 GK Domažlice Salátová, Láhlová
3 Vondrašová Štěpánka 2015 GK Domažlice Hříbalová
4 Chub Kira 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
5 Fialová Josefína 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
6 Nosková Magdalena 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
7 Šimánová Tereza 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
8 Špindlerová Elen 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
9 Petrová Julie 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
10 Fuchsová Veronika 2016 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
11 Voráčková Amélie 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Jokschová a spol.
12 Knakalová Gabriela 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Jokschová a spol.
13 Lomičková Markéta 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Jokschová a spol.
14 Kovářová Alžběta 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Jokschová a spol.

ROZHODČÍ