Na hlavní obsah

O cenu Chodska


sportovní gymnastika žen
Datum: 6.11.2021
Pořadatel: tělocvična TJ Sokol Domažlice
Adresa: Benešova 291, 344 01 Domažlice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 1.11.2021
elektronické výsledky

tradiční pohárová soutěž v Domažlicích - gymnastický trojboj (bradla, kladina, prostná)

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Svobodová Stanislava 1974 Gym Dobřichovice
2 Blehová Anna 1998 T.J. Sokol Příbram
3 Chrastinová Blanka 1977 T.J. Sokol Příbram
4 Jíchová Hana 1965 T.J. Sokol Příbram
5 Schejbalová Jana 1999 T.J. Sokol Příbram
6 Klimešová Linda 1975 TJ Doksy

MIMI (2015 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vondrašová Štěpánka 2015 GK Domažlice Hříbalová
2 Mezerová Karolína 2015 GK Domažlice Salátová, Láhlová
3 Kasperová Anna 2015 GK Domažlice Salátová, Láhlová
4 Pallová Emma 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Smyth Ariana Kathryn 2015 KSG Litvínov
6 Dominová Klára 2016 SK Hradčany Rogozová
7 Fialová Josefína 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
8 Chub Kira 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
9 Nosková Magdalena 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
10 Šimánová Tereza 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
11 Špindlerová Elen 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
12 Petrová Julie 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
13 Fuchsová Veronika 2016 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
14 Crháková Nela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
15 Krůpová Valérie 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
16 Slabová Emma 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
17 Štochlová Gabriela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
18 Tomášková Gabriela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
19 Kamenská Laura Jitka 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
20 Jelínková Nikol 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila

KATEGORIE 2014 (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Abrahamová Deborah 2014 GK Domažlice Salátová, Láhlová
2 Šlejmarová Lucie 2014 GK Domažlice Salátová, Láhlová
3 Eliášová Zuzana 2014 KSG Litvínov
4 Lisová Natálie 2014 SK Hradčany Rogozová
5 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
6 Čechurová Martina 2014 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
7 Winkelhöferová Anna 2014 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
8 Babáčková Anežka 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
9 Kalinová Viktorie 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
10 Kostková Simona 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
11 Koštová Veronika 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
12 Přibylová Helena 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
13 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
14 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
15 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila

KATEGORIE 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kočí Markéta 2013 GK Domažlice Salátová, Láhlová
2 Salátová Marie 2013 GK Domažlice Salátová, Láhlová
3 Strnadová Elen 2013 GK Domažlice Salátová, Láhlová
4 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
5 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Krtkova Tereza 2013 KSG Litvínov Hochelová R
7 Nováková Anna 2013 KSG Litvínov Hochelová R
8 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
9 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
10 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
11 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
12 Neuvirtová Helena 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
13 Černá Tereza 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
14 Diallo Beata 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
15 Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková

ŽÁKYNĚ I. (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Sandra 2012 GK Domažlice Salátová, Janoušková
2 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
3 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
5 Märzová Zuzana 2011 GK Domažlice Salátová
6 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
7 Skudrziková Nela 2012 Gym Dobřichovice Kudlickova
8 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
10 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
11 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
12 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
13 Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
14 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
15 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá

ŽÁKYNĚ II. (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Rogozova
4 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
5 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
6 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová
7 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
8 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová

JUNIORKY B (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Nelly 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Ordeltová Delfína 2008 SK Hradčany Rogozová
4 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
5 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
6 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.schejbalová
7 Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
8 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

ŽENY B (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková