Na hlavní obsah

Mikulášský dvojboj 2022


sportovní gymnastika žen
Datum: 10.12.2022
Místo konání: Kopřivnice
Pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice
Adresa: Masarykovo nám. 540
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 1.12.2022

- závod není určen závodnicím startujících v linii A (max VS0A -pro 1. - 3.kat) Vzhledem k naplnění kapacity, došlo k uzavření přihlášek -1.12.2022 -dosatečné přihlášky na dotaz gkkopr@seznam.cz

1.kat (2017 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín Kateřina Dubská
2 Cvičková Julie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Moravcová.
3 Moravcová Veronika 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kabudˇová, Moravcová

2.kat (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
2 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
3 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
4 Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
5 Přečková Sofie 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
6 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
7 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
8 Berylová Meda 2015 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
9 Jorníčková Magdaléna 2015 GKM Olomouc Čechová Vyvlečková
10 Kimmelová Karolína 2015 SK Žlutava Polášková,Šarová
11 Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín Kateřina Dubská
12 Macháčková Sofie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
13 Čapková Nela 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
14 Hyvnarová Linda 2015 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
15 Kapsová Alice 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
16 Klanicová Sára 2015 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
17 Kyselá Viktorie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
18 Malotová Mia 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
19 Navrátilová Marie 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
20 Oldenburgová Sophia Zita 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
21 Papa Vanesa 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
22 Vondrášková Amálie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
23 Karolová Noemi 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
24 Kovaříková Sára 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
25 Stojanová Viktorie 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
26 Ševčíková Dora 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
27 Vydrová Adéla 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
28 Dobiášová Veronika 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kolektiv
29 Dobiášová Viktorie 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv
30 Moravcová Michaela 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kol.
31 Kašoková Ester 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kabudˇová, Moravcová
32 Kosová Olivie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kabudˇová, Moravcová
33 Štulcová Daniela 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kabudˇová, Moravcová
34 Židková Rozálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kolektiv
35 Zátopková Vanesa 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
36 Pašková Viktorie 2015 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
37 Janiczková Kateřina 2016 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
38 Čelárová Tereza 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
39 Marková Elen 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
40 Strnadelová Stela 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková

3.kat (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jorníčková Kateřina 2013 GKM Olomouc Čechová Vyvlečková
2 Raková Simona 2013 GKM Olomouc Čechová Vyvlečková
3 Antošová Karolína 2013 SK Žlutava Polášková,Šarová
4 Husárová Alexandra 2014 SK Žlutava Polášková,Šarová
5 Kašíková Anna 2014 SK Žlutava Polášková,Šarová
6 Swiatková Julie 2014 SK Žlutava Polášková,Šarová
7 Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
8 Perrou Samantha 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková a kol.
9 Kujová Markéta 2014 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery Lucie Kocmánková
10 Holušová Karolína 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
11 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Kučerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
13 Schillerová Kristýna 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
14 Slouková Julie 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová
15 Sudková Nela 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
16 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
17 Biskupová Karolína 2013 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
18 Hyvnarová Magda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
19 Lichnovská Markéta 2014 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
20 Ondruchová Vanesa 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Plánková, Klečková
21 Řezníčková Zuzana 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Škrobalová Eliška 2014 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
23 Cigánková Natálie 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
24 Kadlčáková Anna 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
25 Kořístková Rebecca Ethel 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
26 Kůrová Nela 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
27 Štěpánová Aneta 2013 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
28 Štětkářová Stela 2013 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
29 Váhalová Karolína 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
30 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
31 Poláková Kateřina 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kolektiv
32 Pospíšilová Nela 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabudˇová.
33 Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
34 Borská Diana 2013 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
35 Nieslaniková Nikola 2014 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
36 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková
37 Hořáková Karolína 2013 TJ Valašské Meziříčí Adámková
38 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
39 Kozáková Nicol 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
40 Majkútová Eliška 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

4.kat (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mikulková Veronika 2012 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
2 Kimmelová Julie 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
3 Matuszková Magdaléna 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
4 Řezníčková Dominika 2010 SK Žlutava Polášková, Šarová
5 Leibiuk Veronika 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
6 Maistrenko Arina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
7 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká a kol
8 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
9 Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
10 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
11 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
12 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
13 Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De, Rýparová D.
14 Matějková Dominika 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
15 Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
16 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
17 Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
18 Kovaříková Laura 2011 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
19 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
20 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
21 Zábojníková Melisa 2012 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
22 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
23 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
24 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
25 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
27 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
28 Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
29 Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
30 Vymětalová Elen 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
31 Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
32 Fiket Eva 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

5.kat (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I
2 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
3 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
4 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
5 Hubáčková Natálie 2010 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
6 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
7 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
8 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
9 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

6.kat (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
3 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
6 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
7 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
8 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
9 Čudrnáková Eliška 2008 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
10 Mikešová Karolína 2007 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
11 Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková