Na hlavní obsah

Krajský přebor Pardubického kraje - II., III. IV. a V.liga


II.liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
2 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
3 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Řezníčková Lucie 1998 T.J. Sokol Chrudim Linková
4 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
5 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
6 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
7 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
8 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
9 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I B Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
10 TJ Loko Pardubice z.s. Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
11 TJ Loko Pardubice z.s. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
12 TJ Loko Pardubice z.s. Notková Barbora 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
13 TJ Loko Pardubice z.s. Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.

III. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Krobová Alice 2011 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
2 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Petrusová Michaela 2012 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
3 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
4 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
5 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Daňková Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
6 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
7 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Beránková Kristýna 1998 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
8 TJ Loko Pardubice z.s. Kmoníčková Iva 2012 TJ Loko Pardubice Květonová A.
9 TJ Loko Pardubice z.s. Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
10 TJ Loko Pardubice z.s. Stejskalová Adriana 2010 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.

IV. liga (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Matusek Maya 2013 T.J. Sokol Chrudim Linková
2 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
3 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Čechlovská Kristýna 2011 T.J. Sokol Chrudim Linková
4 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Andresová Denisa 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
5 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Kobzová Ema 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
6 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Králová Soňa 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
7 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Krejčíková Adéla 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčkova Iveta
8 TJ Loko Pardubice z.s. Bezdíčková Beáta 2014 TJ Loko Pardubice
9 TJ Loko Pardubice z.s. Červenková Adriana 2013 TJ Loko Pardubice
10 TJ Loko Pardubice z.s. Šťovíčková Štěpánka 2012 TJ Loko Pardubice

V. liga (2014 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Bělochová Elen 2014 T.J. Sokol Chrudim Brožová
2 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Lomičová Barbora Anna 2014 T.J. Sokol Chrudim Brožová
3 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Nováková Natálie 2014 T.J. Sokol Chrudim Brožová
4 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Valentová Klaudie 2014 T.J. Sokol Chrudim Brožová
5 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Kubová Kristýna 2013 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
6 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Mládková Ema 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
7 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Karelová Ellen 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
8 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Měkynová Rozálie 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
9 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto B Tomášková Markéta 2014 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
10 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto B Flídrová Kateřina 2013 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
11 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto B Marková Lada 2013 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
12 Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto B Tauchmanová Anna 2014 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta