Na hlavní obsah

2. Mistrovství ČR v Parkouru


parkour
Datum: 27.11.-28.11.2021
Pořadatel: Brněnské výstaviště - Pavilon P
Adresa: Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 24.11.2021

STAŇ SE MISTREM ČR V PARKOURU. Mistrovství ČR bude součástí největšího sportovního veletrhu Life! v Brně. Probíhat bude od soboty 27. 11. do neděle 28. 11. 2021. Více informací v programu. Ze závodu bude pořízen videozáznam, který bude následně odvysílán jako reportáž v ČT a bude odvysílán i online na www.gymtv.cz. Závod je otevřen i pro zahraniční závodníky. Více info zde: https://www.gymfed.cz/1142-2-mistrovstvi-cr-v-parkouru-2021-v-brne.html

Senior - ženy - Speed-Run (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Lachmanová Andrea 1996 InBalance
3 Krištofová Vanessa 2003 SGD Opava

Senior - muži - Speed-Run (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holub Adam 2000 GK Vítkovice Holub
2 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
3 Hranička Jan 2002 InBalance
4 Veselý Martin 1995 InBalance
5 Zonyga Tomáš 1993 InBalance
6 Chyba Martin 2000 InBalance
7 Chum Jaroslav 1997 Racek 2017
8 Moravec Marek 1998 SGD Opava
9 Srovnal Matěj 2001 SGD Opava

Junior - ženy - Speed-Run (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klímová Markéta 2005 InBalance
2 Fadrná Emílie 2006 InBalance
3 Kulíšková Karolína 2004 InBalance
4 Veselá Veronika 2005 InBalance
5 Krčmářová Kateřina 2006 Racek 2017

Junior - muži - Speed-Run (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eliáš Michal 2006 GK Vítkovice Holub
2 Čapka Čeněk 2004 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
3 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
4 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
5 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
6 Borek Josef 2004 InBalance
7 Modra Jan 2004 InBalance
8 Pivoňka Daniel 2004 InBalance
9 Stehlík Jan 2004 InBalance
10 Stejskal Dominik 2006 InBalance
11 Sýkora David 2006 Racek 2017
12 Horváth Vojtěch 2005 Racek 2017

Starší žáci - ženy - Speed-Run (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bendová Tereza 2007 InBalance
2 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
3 Hablawetzová Marie 2008 SGD Opava spickova

Starší žáci - muži - Speed-Run (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Achberger Patrik 2007 AVVA
2 Blažek Matyáš 2009 AVVA
3 Janák Daniel 2008 AVVA Daniel Šik
4 Karfiol Matěj 2007 AVVA
5 Vorlíček Ondřej 2007 AVVA
6 Langer Maxim 2008 GK Vítkovice Holub
7 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
8 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
9 Joch Dominik 2009 InBalance
10 Demko Oliver 2009 InBalance
11 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
12 Fila Oliver 2008 InBalance
13 Hloušek Filip 2007 InBalance
14 Hodek Oliver 2008 InBalance
15 Košický Adam 2008 InBalance
16 Křenovský Jakub 2008 InBalance
17 Ondroušek Filip 2008 InBalance
18 Smutný Tomáš 2007 InBalance
19 Sova Jakub 2007 InBalance
20 Svoboda Filip 2007 InBalance
21 Svoboda Matyáš 2009 InBalance
22 Toman Matěj 2009 InBalance
23 Cejnek Lukáš 2009 InBalance
24 Boček Herbert 2009 InBalance
25 Boček Teodor 2007 InBalance
26 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
27 Horváth Antonín 2008 Racek 2017
28 Kašpar Štěpán 2007 Racek 2017
29 Spěváček Lukáš 2009 Racek 2017
30 Šedivý David 2007 Racek 2017
31 Malý Dominik 2007 Racek 2017

Mladší žáci - ženy - Speed-Run (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kodýtková Nikol 2010 AVVA
2 Pravdová Victoria 2011 Gymnastika Zlín
3 Martínková Ema 2011 Racek 2017
4 Holubová Nikola 2010 SGD Opava spickova
5 Lihotzká Michaela 2011 SGD Opava spickova,duskova

Mladší žáci - muži - Speed-Run (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kašpar Matyáš 2010 AVVA
2 Rambousek Martin 2011 AVVA
3 Šour Dominik 2011 AVVA
4 Šuchman Oskar 2010 AVVA
5 Pešír Daniel 2011 AVVA
6 Macháček Jakub 2011 GK Vítkovice Holub
7 Veselý Jan Marek 2010 InBalance
8 Král Tomáš 2012 InBalance
9 Borek Petr 2010 InBalance
10 Kerum Sammuel 2012 InBalance
11 Klimeš Luboš 2012 InBalance
12 Krajíček Václav 2010 InBalance
13 Krutílek Mikuláš 2012 InBalance
14 Kyselák Vilém 2011 InBalance
15 Nepala Jeremiáš 2011 InBalance
16 Novák Jakub 2011 InBalance
17 Ondroušek Vít 2011 InBalance
18 Pivoda Samuel 2011 InBalance
19 Procházka Alvin 2012 InBalance
20 Studnička David 2011 InBalance
21 Suchý Vlastimil 2010 InBalance
22 Veselý Lukáš 2010 InBalance
23 Křenovský Richard Matěj 2011 InBalance
24 Strachota Jakub 2012 Racek 2017
25 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017
26 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
27 Hrabina Filip 2011 Racek 2017
28 Chytrý Vojtěch 2010 Racek 2017
29 Knapp Kristian 2011 Racek 2017
30 Halak Vojtěch 2010 Racek 2017
31 Vaněk Šimon 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Kašíková,Kollmann

Děti - ženy - Speed-Run (2015 - 2013)

Děti - muži - Speed-Run (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hamerník Vojtěch 2013 InBalance
2 Chaloupka Ondřej 2013 InBalance
3 Ibe Samuel 2013 InBalance
4 Odvárka Čeněk 2013 InBalance
5 Svoboda Teodor 2013 InBalance

Senior - ženy - Freestyle (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín
3 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín
4 Krištofová Vanessa 2003 SGD Opava

Senior - muži - Freestyle (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holub Adam 2000 GK Vítkovice
2 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
3 Hartmann Marek 2001 Gymnastika Zlín
4 Hranička Jan 2002 InBalance
5 Řitička Kamil 2002 InBalance
6 Veselý Martin 1995 InBalance
7 Moravec Marek 1998 SGD Opava
8 Srovnal Matěj 2001 SGD Opava

Junior - ženy - Freestyle (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fadrná Emílie 2006 InBalance
2 Kulíšková Karolína 2004 InBalance
3 Veselá Veronika 2005 InBalance
4 Krčmářová Kateřina 2006 Racek 2017

Junior - muži - Freestyle (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kmoch Jindřich 2006 AVVA
2 Eliáš Michal 2006 GK Vítkovice Holub
3 Čapka Čeněk 2004 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
4 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
5 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
6 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
7 Borek Josef 2004 InBalance
8 Modra Jan 2004 InBalance
9 Pivoňka Daniel 2004 InBalance
10 Stehlík Jan 2004 InBalance

Starší žáci - ženy - Freestyle (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bendová Tereza 2007 InBalance
2 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
3 Hablawetzová Marie 2008 SGD Opava

Starší žáci - muži - Freestyle (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Achberger Patrik 2007 AVVA
2 Blažek Matyáš 2009 AVVA
3 Janák Daniel 2008 AVVA Daniel Šik
4 Karfiol Matěj 2007 AVVA
5 Langer Maxim 2008 GK Vítkovice Holub
6 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
7 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
8 Joch Dominik 2009 InBalance
9 Drmola Matěj 2009 InBalance
10 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
11 Hloušek Filip 2007 InBalance
12 Křenovský Jakub 2008 InBalance
13 Prekul David 2007 InBalance
14 Smutný Tomáš 2007 InBalance
15 Sova Jakub 2007 InBalance
16 Svoboda Filip 2007 InBalance
17 Svoboda Martin 2009 InBalance
18 Cejnek Lukáš 2009 InBalance
19 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
20 Šedivý David 2007 Racek 2017
21 Spěváček Lukáš 2009 Racek 2017

Mladší žáci - ženy - Freestyle (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holubová Nikola 2010 SGD Opava spickova
2 Lihotzká Michaela 2011 SGD Opava

Mladší žáci - muži - Freestyle (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kašpar Matyáš 2010 AVVA
2 Rambousek Martin 2011 AVVA
3 Macháček Jakub 2011 GK Vítkovice Holub
4 Král Tomáš 2012 InBalance
5 Křenovský Richard Matěj 2011 InBalance
6 Borek Petr 2010 InBalance
7 Klimeš Luboš 2012 InBalance
8 Krajíček Václav 2010 InBalance
9 Krutílek Mikuláš 2012 InBalance
10 Pivoda Samuel 2011 InBalance
11 Procházka Alvin 2012 InBalance
12 Suchý Vlastimil 2010 InBalance
13 Zimula Vojtěch 2012 InBalance
14 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017
15 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
16 Hrabina Filip 2011 Racek 2017
17 Knapp Kristian 2011 Racek 2017
18 Vaněk Šimon 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Kašíková,Kollmann

Děti - ženy - Freestyle (2015 - 2013)

Děti - muži - Freestyle (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hamerník Vojtěch 2013 InBalance
2 Svoboda Teodor 2013 InBalance