Na hlavní obsah

SGC Mini Cup


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 5.2.2022
Pořadatel: Ostrava-Poruba
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 3.2.2022

Závod pro nejmenší a začínající gymnasty a gymnastky, roč. 2017-2013. Závod není určen pro účastníky MČR (chlapci). Omezení pro děvčata-nejvýše splněný VS0.

Mimi I - kluci (2017 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tourek Daniel 2017 SGC Ostrava Hrabánková

Mimi I - děvčata (2017 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vybrancová Michaela 2017 SGC Ostrava Ulmannová, Hejtmánková
2 Martiníková Elen 2017 SGC Ostrava Dudová
3 Šulová Agáta 2017 SGC Ostrava Dudová
4 Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín

Nejmladší I - děvčata (2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prouzová Tereza 2016 GK Vítkovice Mlynářová
2 Lonská Miriam 2016 SGC Ostrava Dudová
3 Mlynářová Sára 2016 SGC Ostrava Dudová
4 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Dudová
5 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
6 Kroutilová Eliška 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
7 Burianová Agáta 2016 SK Hradčany Rogozová
8 Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín

Nejmladší I - kluci (2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamčík Martin 2016 SGC Ostrava Hrabánková
2 Černý Šimon 2016 SGC Ostrava Hrabánková
3 Sládeček Jáchym 2016 SGC Ostrava Hrabánková

Nejmladší II - kluci (2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dresler Pavel 2015 SGC Ostrava Hrabánková, Dudová
2 Mainx Leonard 2015 SGC Ostrava Hrabánková
3 Uhlíř Adam 2015 SGC Ostrava Hrabánková

Nejmladší II - děvčata (2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Stromšíková Kateřina 2015 GK Šumperk Žandová
2 Štěpánková Tereza 2015 GK Šumperk Žandová
3 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Ježková Marie Anna 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
7 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
8 Pallová Emma 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Pěkníková Sofie 2015 SGC Ostrava Dudová, Hrabánková
10 Strakošová Michaela 2015 SGC Ostrava Dudová
11 Malušková Beáta 2015 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
12 Ciencialová Nicol 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
13 Stankovičová Melissa 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
14 Taubeová Natálie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza

Mladší I - děvčata (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Žandová
2 Paraska Terezie 2014 GK Šumperk Žandová
3 Peduzzi Viktorie 2014 GK Šumperk Žandová
4 Evjáková Ester 2014 GK Šumperk Žandová
5 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Votočkova Julie 2014 Gym Dobřichovice
9 Votočkova Justyna 2014 Gym Dobřichovice
10 Snajdrova Nikol 2014 Gym Dobřichovice
11 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Dudová
12 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy, Rychlá
13 Hubičková Nela 2014 SK Hradčany
14 Lisová Natálie 2014 SK Hradčany Rogozová
15 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
16 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková

Mladší I - kluci (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Uhlíř Jakub 2014 SGC Ostrava Hrabánková
2 Zilberman Noam 2013 SGD Opava Špičková
3 Pchálek Jiří 2014 SGD Opava Langerová
4 Adamec Jonáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Jan Talaš
5 Kovář Lukáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
6 Adamuška Martin 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan

Mladší II- kluci (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mucha Richard 2012 SGC Ostrava Hrabánková
2 Sládeček Štěpán 2011 SGC Ostrava Hrabánková
3 Cigánek Adam 2012 SGC Ostrava Hrabánková
4 Slanina Čestmír 2011 SGD Opava Langerová,Špička
5 Pavelek Rudolf 2011 SGD Opava Špičková

Mladší II - děvčata (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jandová Lenka 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice
3 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice
4 Žůrková Magdaléna 2013 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
5 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Dufková Adéla 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
7 Skorkovská Gabriela 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
8 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
9 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
10 Halfarová Terezie Anna 2013 SGD Opava Heiderová , Langerová
11 Křížová Valentina 2013 SGD Opava Špičková
12 Vicherková Terezie 2013 SGD Opava Špičková , Heiderova
13 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Heiderová, Langerová
14 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
15 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
16 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová