Na hlavní obsah

Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata


sportovní gymnastika žen
Datum: 22.1.-23.1.2022
Pořadatel: Nehvizdy
Adresa: GT Sport Centrum, Pražská 1109, 25081 Nehvizdy
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 20.1.2022
elektronické výsledky

Závody dvojic - gymnastický čtyřboj. Každá členka družstva bude závodit na dvou nářadích dle vlastního výběru. Dvojice se musí představit ve všech disciplínách. Vybraná nářadí prosím uveďte v poznámce. Př. Závodnice A (Př, Ak) závodnice B (Kl, Br) Ostaršení závodnic povoleno pouze o jeden rok. Jeden oddíl může přihlásit max. 10 družstev, tedy 20 závodnic. Pozor! U kategorie Mladší II (IV. liga) je na akrobacii povinný hudební doprovod! Divákům není umožněn vstup do haly. Závodnice a realizační tým musí splňovat podmínku O,T,N. Oddílům byly informace zaslány do e-mailu. Prosím o doržení výše uvedených opatření. Děkujeme a těšíme se na viděnou :-)

Mimi I (2017 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Slabá Tereza 2017 GT Šestajovice kolektiv trenérů
2 GT Šestajovice, z.s. Gryčová Eliška 2017 GT Šestajovice kolektiv trenérů
3 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Třesková Sofie 2017 SG Liberec Záklasníková, Židková
4 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Fidriková Monika 2017 SG Liberec Záklasníková, Židková
5 TJ Doksy, z.s. Bukovská Viktorie 2018 TJ Doksy Klimešová Linda
6 TJ Doksy, z.s. Shánělová Dorota Marie 2017 TJ Doksy Klimešová Linda
7 TJ Sokol Horní Počernice Rauerová Karolína 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
8 TJ Sokol Horní Počernice Alojan Emilia 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Mimi II (2017 - 2016)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. C Rumlová Ester 2016 GT Šestajovice Kršková, Poláková
2 GT Šestajovice, z.s. C Pospíšilová Amálie 2016 GT Šestajovice kolektiv trenérů
3 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. A Horáčková Žofie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
4 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. A Marková Karla 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
5 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Chramostová Marie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
6 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Ludvíková Viktorie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
7 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. C Slavíková Tereza 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
8 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. C Štrynclová Žofie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
9 Sportovní klub Hradčany, z.s. Dominová Klára 2016 SK Hradčany Rogozova
10 Sportovní klub Hradčany, z.s. Burianová Agáta 2016 SK Hradčany Rogozova
11 TJ Doksy, z.s. Švehlová Zuzana 2016 TJ Doksy Jakšová Kamila
12 TJ Doksy, z.s. Drahošová Natálie 2016 TJ Doksy Jakšová Kamila
13 TJ Sokol Horní Počernice A Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
14 TJ Sokol Horní Počernice A Figurová Sofie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

MIMI III (2016 - 2015)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. C Procházková Anna 2015 GT Šestajovice Kršková, Poláková
2 GT Šestajovice, z.s. D Hora Olivia 2015 GT Šestajovice kolektiv trenérů
3 GT Šestajovice, z.s. D Nehrya Adelina 2015 GT Šestajovice kolektiv trenérů
4 GT Šestajovice, z.s. E Gay Magdalena 2015 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
5 GT Šestajovice, z.s. E Černá Kateřina 2016 GT Šestajovice kolektiv trenérů
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Ježková Marie 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Zrzavecká Kristýna 2015 GYMPRA Opočenská
11 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kuchařová Ema 2015 GYMPRA Opočenská
12 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Krejčí Veronika 2015 Gymnastika Teplice Rosecká
13 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Urbanová Klára 2015 Gymnastika Teplice Rosecká
14 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. B Nekolová Nina 2016 Gymnastika Teplice Rosecká
15 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. B Machová Karla Elis 2015 Gymnastika Teplice Rosecká
16 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. C Doubková Vanesa 2016 Gymnastika Teplice Rosecká
17 TJ Doksy, z.s. Kamenská Laura Jitka 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
18 TJ Doksy, z.s. Jelínková Nikol 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
19 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Riedlová Sofie 2015 TJ Lokomotiva Česká Lípa
20 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Korobkina Sabina 2016 TJ Lokomotiva Česká Lípa
21 TJ Sokol Horní Počernice Valentová Emma 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
22 TJ Sokol Horní Počernice Dunovská Sára 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Mladší I (2015 - 2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. C Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 GT Šestajovice, z.s. C Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Gym Dobřichovice, z.s. Šnajdrová Nikol 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Gym Dobřichovice, z.s. B Votočkova Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková,
5 Gym Dobřichovice, z.s. B Votočkova Justyna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
6 Gym Dobřichovice, z.s. C Gromova Lujza 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
7 Gym Dobřichovice, z.s. C Durchankova Anežka 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
8 Gym Dobřichovice, z.s. D Zurkova Magdalena 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Gym Dobřichovice, z.s. Druzstvo A Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
10 Gym Dobřichovice, z.s.D Honzatkova Viktorie 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
11 Gym Dobřichovice, z.s.E Pallová Emma 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
12 Gym Dobřichovice, z.s.E Jeníčková Klára 2014 Gym Dobřichovice Svobodova/Hlaváčková
13 Gym Dobřichovice, z.s.F Janků Nicoletta 2014 Gym Dobřichovice Svobodova/Hlaváčková
14 Gym Dobřichovice, z.s.F Heroutová Ella 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Hlaváčková
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
16 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
17 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
18 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
19 Gymnastika Říčany, z.s. Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
20 Gymnastika Říčany, z.s. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
21 Gymnastika Říčany, z.s. B Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
22 Gymnastika Říčany, z.s. B Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
23 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Hopová Amálie 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
24 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Ludvíková Rozálie 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
25 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
26 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
27 Sportovní klub Hradčany, z.s. Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
28 Sportovní klub Hradčany, z.s. Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
29 Sportovní klub Hradčany, z.s. D Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
30 Sportovní klub Hradčany, z.s. D Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
31 Sportovní klub Hradčany, z.s. E Faitová Ester 2014 SK Hradčany Lipšanová
32 Sportovní klub Hradčany, z.s. E Havlišová Kristína 2013 SK Hradčany Lipšanová
33 TJ Doksy, z.s. Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
34 TJ Doksy, z.s. Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
35 TJ Doksy, z.s. B Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
36 TJ Doksy, z.s. B Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
37 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Rejnartová Zuzana 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
38 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Damdinsuren Munkhjin 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

Mladší II (2013 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 GT Šestajovice, z.s. Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 GT Šestajovice, z.s. C Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
4 GT Šestajovice, z.s. C Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 GT Šestajovice, z.s. D Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 GT Šestajovice, z.s. D Kučerová Kristina 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 GT Šestajovice, z.s. E Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 GT Šestajovice, z.s. E Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
9 GT Šestajovice, z.s. F Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
10 GT Šestajovice, z.s. F Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
11 GT Šestajovice, z.s. G Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
12 GT Šestajovice, z.s. G Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
13 GT Šestajovice, z.s. H Tesárková Daniela 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Gonzorová
14 GT Šestajovice, z.s. H Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
15 Gym Dobřichovice, z.s. A Skudrziková Nela 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
16 Gym Dobřichovice, z.s. A Štikova Rozalie 2012 Gym Dobřichovice Kudlickova, Filkova, Svobodova
17 Gym Dobřichovice, z.s. C Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
18 Gym Dobřichovice, z.s. C Janků Ellen 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Hlaváčová
19 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
20 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
21 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
22 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
23 Gymnastika Říčany, z.s. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
24 Gymnastika Říčany, z.s. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
25 Gymnastika Říčany, z.s. B Fitzpatrick Emily 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
26 Gymnastika Říčany, z.s. B Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
27 Gymnastika Říčany, z.s. C Pavelková Marianna 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
28 Gymnastika Říčany, z.s. C Stonová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
29 SK Plhov - Náchod, z.s. Vítková Týna 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
30 SK Plhov - Náchod, z.s. Vítková Nela 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
31 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. A Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Mezeiová
32 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. A Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Mezeiová
33 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Dropová Beáta 2012 SG Liberec Mezeiová
34 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Požárová Anežka 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
35 Sportovní klub Hradčany, z.s. Špringlová Anna 2012 SK Hradčany Rogozova
36 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
37 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
38 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
39 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
40 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
41 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
42 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
43 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
44 TJ Doksy, z.s. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
45 TJ Sokol Horní Počernice A Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
46 TJ Sokol Horní Počernice A Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
47 TJ Sokol Horní Počernice B Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
48 TJ Sokol Horní Počernice B Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

Starší I (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 GT Šestajovice, z.s. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 GT Šestajovice, z.s. B Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 GT Šestajovice, z.s. B Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Gym Dobřichovice, z.s. A Rakušan Elisa Sophie 2009 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
11 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Gymnastika Říčany, z.s. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
13 Gymnastika Říčany, z.s. B Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
14 Gymnastika Říčany, z.s. B Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Gymnastika Říčany, z.s. C Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
16 Gymnastika Říčany, z.s. C Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
17 Gymnastika Říčany, z.s. D Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
18 Gymnastika Říčany, z.s. D Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
19 SK Plhov - Náchod, z.s. Brandová Natálie 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
20 SK Plhov - Náchod, z.s. Špeldová Karolína 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
21 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
22 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
23 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozova
24 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
25 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
26 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Staňková Ema 2009 SK Hradčany Rogozova
27 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Laketic Barbora 2011 SK Hradčany Rogozova
28 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Sidorová Nina 2010 SK Hradčany
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
31 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
32 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
33 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
34 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová
35 TJ Doksy, z.s. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
36 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
37 TJ Doksy, z.s. B Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
38 TJ Doksy, z.s. B Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
39 TJ Doksy, z.s. C Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová
40 TJ Doksy, z.s. C Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
41 TJ Sokol Horní Počernice C Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
42 TJ Sokol Horní Počernice C Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
43 TJ Sokol Horní Počernice Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
44 TJ Sokol Horní Počernice Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
45 TJ Sokol Horní Počernice B Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
46 TJ Sokol Horní Počernice B Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

Starší II (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Gymnastika Říčany, z.s. Hartlová Linda 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
4 Gymnastika Říčany, z.s. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
5 SK Plhov - Náchod, z.s. Šedivá Tereza 2008 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
6 SK Plhov - Náchod, z.s. Rejchrtová Justýna 2007 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
8 Sportovní klub Hradčany, z.s. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 TJ Sokol Horní Počernice B Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
10 TJ Sokol Horní Počernice B Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
11 TJ Doksy, z.s. Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
12 TJ Doksy, z.s. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
13 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
14 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
15 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
16 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
17 Tým SGP Hradec Králové A Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
18 Tým SGP Hradec Králové A Luňáková Nicole 2006 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
19 Tým SGP Hradec Králové B Valášková Jana 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
20 Tým SGP Hradec Králové B Čapková Kateřina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
21 Tým SGP Hradec Králové C Halamková Eliška 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
22 Tým SGP Hradec Králové C Špatenková Tina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková