Na hlavní obsah

Mistrovství ČR MT


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 3.6.-5.6.2022
Pořadatel: Brno
Adresa: Sportovní hala T.J. Sokol Brno I, Kounicova 20/22, 602 00 Brno
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 23.5.2022
elektronické výsledky

kadeti, junioři, muži
kadetky, juniorky A, ženy A

VS5A (juniorky A) (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
2 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
3 Tatíčková Anna 2008 SK Hradčany Gurov
4 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
5 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
8 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková
9 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
10 Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
11 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
12 Hrabáková Emily 2008 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
13 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
14 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
15 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha
17 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
18 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
19 Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil

VS6A (ženy A) (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
2 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
3 Peterková Klára 2006 T.J. Sokol Brno I Janečková K.
4 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Kányai Anna Mária 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
7 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
8 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná
9 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Jiří Fiřt
10 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
11 Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
12 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová

Junioři (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daněk Jonáš 2006 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Kopecký Michal 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
3 Pluhař Ondřej 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
4 Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný
5 Hejnal Jan 2006 GYMPRA Konečný
6 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
7 Lakomý Adam 2006 SK Hradčany
8 Adamus Sebastián 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
9 Bago Daniel 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
10 Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Petr Hedbávný
11 Gagamov Jack 2005 T.J. Sokol Brno I
12 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
13 Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
14 Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
15 Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
16 Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
17 Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
18 Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
19 Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
20 Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Kolín Taftl
21 Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
22 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša
23 Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Musil
24 Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž

Muži (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Maršálek Matěj 2003 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
3 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Jessen David 1996 T.J. Sokol Brno I
5 Krejčí Milan 1973 T.J. Sokol Brno I Caska
6 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
7 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Szabó Daniel 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
11 Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
13 Pulda Štěpán 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
14 Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Chrudimský
15 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
16 Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž

Kadeti (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaroš Milan 2008 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
3 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik
4 Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
5 Unger Kryštof 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
6 Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
7 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

VS4A (kadetky) (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
9 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
10 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
11 Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
12 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
13 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
14 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
15 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
16 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
17 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
18 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
19 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
20 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
21 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
22 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
23 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
24 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
25 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
26 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
27 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
28 Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
29 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
30 Steinhauserová Julie 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
31 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
32 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
33 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
34 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
35 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
36 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
37 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
38 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
39 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
40 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
41 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
42 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová
43 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Najmanová