Na hlavní obsah

Novoroční pohár družstev ve Frenštátě pod Radhoštěm.


sportovní gymnastika žen
Datum: 29.1.2022
Pořadatel: Frenštát pod Radhoštěm.
Adresa: ZŠ Záhuní 408.
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 28.1.2022
elektronické výsledky

Vážení trenéři, srdečně Vás zveme na závod ve Frenštátě pod Radhoštěm, 39. ročník. Prosíme přečtěte si omezení startu u jednotlivých kategorií. Při přihlašováni přes GIS je uvedeno v detailu u každé kategorie (kliknout na modré kolečko). Dotazy na e-mail u Simony Modrovičové: modrovicova@seznam.cz. Závod bude probíhat ve dvou tělocvičnách. Těšíme se na Vás, kolektiv trenérů z Frenštátu.

I. kategorie, VS5 B. (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Spickova
6 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
7 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Zmijová Roxana 2010 SGD Opava Spickova K+D

II. kategorie, VS4 B. (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
2 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
3 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
4 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
5 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
6 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Lukešová Kateřina 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Pazderková
7 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
8 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

III. kategorie, VS4 B. (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
2 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
3 Sportovní klub Hradčany, z.s. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
5 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
6 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
7 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
8 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
9 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
10 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.

IV. kategorie, VS5 C. (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
6 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
7 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
8 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
9 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
10 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
11 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
12 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Šimíková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
13 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
14 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Štefková Nela 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Pazderková
15 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
16 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková

V. kategorie, VS4C. (2009 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Svobodová Rozálie 2011 GK Vítkovice Orliczková
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčová
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
9 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
10 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
11 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová , Mrůzková
12 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
13 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková

VI. kategorie, VS3C. (2010 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová
4 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
5 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
6 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
7 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
8 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
9 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
10 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
11 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
12 TJ Rožnov pod Radhoštěm Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
13 TJ Rožnov pod Radhoštěm Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
14 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vašková Lucie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
15 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
16 TJ Šumperk, z.s. Vašáková Dita 2012 TJ Šumperk Dalibor Gacho
17 TJ Šumperk, z.s. Langerová Terezie 2010 TJ Šumperk Kubíčková Ludmila
18 TJ Šumperk, z.s. Čvančarová Eva 2010 TJ Šumperk Pukyšová, Gacho
19 TJ Šumperk, z.s. Babišová Sára 2013 TJ Šumperk Pražáková , Langer

VII. kategorie, V. liga. (2012 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
5 SK Žlutava, z.s. Antošová Karolína 2013 SK Žlutava Polášková,Šarová
6 SK Žlutava, z.s. Kimmelová Julie 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
7 SK Žlutava, z.s. Swiatková Jolana 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
8 SK Žlutava, z.s. Matuszková Magdaléna 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
9 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Křížová Valentina 2013 SGD Opava Špičková
10 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Pchálková Maja 2012 SGD Opava Pchalkova , Špičková
11 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Poštulková Johanka 2012 SGD Opava Heiderova
12 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Sedlářová Agáta 2012 SGD Opava Heiderova
13 Sportovní klub Hradčany, z.s. Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
14 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Bertlová Karolína 2013 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
15 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
16 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
17 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
18 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
19 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
20 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lubojacká Štěpánka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
21 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová..
22 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
23 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
24 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
25 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Hrachová Laura 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
26 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Hrachová Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
27 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
28 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Orkáčová Elen 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
29 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kudrnová Ella 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
30 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pechová Magda 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
31 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pekárková Maja 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
32 TJ Rožnov pod Radhoštěm Petřvalská Rozálie 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková

VIII. kategorie. (2014 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eliášová Eliška 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková, Krestová
2 Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice Kaczorová
3 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová
4 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová
5 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kašíková Anna 2014 SK Žlutava Polášková,Šarová
7 Swiatková Julie 2014 SK Žlutava Polášková,Šarová
8 Vojtášková Adéla 2015 SK Žlutava Polášková,Šarová
9 Davidová Julie 2016 SGD Opava HEIDEROVA Langerová
10 Kočanová Stela 2014 SGD Opava Heiderova, Langerová
11 Navrátilová Nela 2014 SGD Opava HEIDEROVA Langerová
12 Vaníčková Valentýna 2014 SGD Opava Heiderová, Langerová
13 Stankovičová Melissa 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
14 Dobiášová Veronika 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kolektiv
15 Dobiášová Viktorie 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv
16 Moravcová Michaela 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kol.
17 Židková Rozálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová +kolektiv

I. kategorie VS5B - jednotlivci. (2013 a starší)

II. kategorie VS4B - jednotlivci.

III. kategorie VS4B - jednotlivci.

IV. kategorie,VS5C - jednotlivci.

V. kategorie VS4C - jednotlivci.

VI. kategorie VS3C - jednotlivci.

VII. kategorie V. liga - jednotlivci.