Na hlavní obsah

Vánoční závod - Vršovice


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 17.12.2022
Místo konání: Praha 10
Pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
Adresa: Sportovní 1
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 14.12.2022

Chlapci 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělohlávek David 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice
2 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
3 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový

Chlapci 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Liutyi Bohdan 2011 SGC Ostrava Hrabánková
2 Sládeček Štěpán 2011 SGC Ostrava Hrabánková
3 Bibilov Alan 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice

Chlapci 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mucha Richard 2012 SGC Ostrava Hrabánková
2 Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
3 Široký Jiří 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko

Chlapci 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kimmer Antonín 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice
2 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
3 Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
4 Uchytil Daniel 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl

Chlapci 2014 a mladší (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horsinka Viktor 2016 SGC Ostrava Hrabánková
2 Adamec Matouš 2015 SGC Ostrava Hrabánková
3 Dresler Pavel 2015 SGC Ostrava Hrabánková
4 Jančík Petr Jiří 2015 SGC Ostrava Hrabánková
5 Uhlíř Adam 2015 SGC Ostrava Hrabánková
6 Uhlíř Jakub 2014 SGC Ostrava Hrabánková
7 Markevič Jan 2016 SGC Ostrava Hrabánková
8 Sládeček Jáchym 2016 SGC Ostrava Hrabánková
9 Weber Jiří 2014 SGC Ostrava Hrabánková
10 Doležal Adrian 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
11 Koutecký Denis 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice
12 Brettl Josef 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
13 Huml Dominik 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
14 Rožko Vasyl 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
15 Del Moral David 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
16 Nešpor Tomáš 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
17 Poledník Matěj 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
18 Sedlák Jakub 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
19 Sokolov Alexander 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
20 Uchytil Maxmilián 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
21 Vítek Ondřej 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice
22 Vorel David 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice

Dívky 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
2 Durchánková Anežka 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Marková Eliška Ellena 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
4 Heuschneiderová Ema 2013 GYMPRA Morysková B.
5 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
6 Marková Sarah 2013 GYMPRA Morysková B.
7 Neumannová Barbora 2013 GYMPRA Morysková B.
8 Pípová Eliška 2013 GYMPRA Morysková B.
9 Pokorná Barbora 2013 GYMPRA Morysková B.
10 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
11 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
12 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
13 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
14 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
15 Brandtlová Nela 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
16 Jurášková Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
17 Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
18 Macháčková Sofie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
19 Jelínková Thea 2013 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Švaříček
20 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
21 Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
22 Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
23 Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

Dívky 2014 (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hegnerová Laura 2014 Gym Dobřichovice Andrea Kudličková
2 Jiroušková Sabina 2014 Gym Dobřichovice Halounková
3 Votočková Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Votočková Justýna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
5 Briaská Eleonora 2014 GYMPRA Morysková B.
6 Minichová Stella 2014 GYMPRA Morysková B.
7 Procházková Lilien 2014 GYMPRA Morysková B.
8 Špačková Natálie 2014 GYMPRA Morysková B.
9 Čapková Kristýna 2014 GYMPRA Morysková B.
10 Kalousová Edita 2014 GYMPRA Morysková B.
11 Gotthardt Livia 2014 GYMPRA Opočenská
12 Lázničková Anežka 2014 GYMPRA Opočenská
13 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
14 Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
15 Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
16 Kohoutova Isabela 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
17 Korandova Kim 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
18 Pilingová Julie 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
19 Vilímková Viktorie 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
20 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
21 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
22 Šohajová Eliška 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
23 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila

Dívky 2015 (2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bechyňáková Kristýna 2015 GYMPRA Kollingerová, Chroustová
2 Burdychová Anna 2015 GYMPRA Morysková B.
3 Neumannová Michaela 2015 GYMPRA Morysková B.
4 Baláži Sára 2015 GYMPRA Morysková B.
5 Čaková Veronika 2015 GYMPRA Morysková B.
6 Gazdíková Gabriel 2015 GYMPRA Morysková B.
7 Záluská Lada 2015 GYMPRA Morysková B.
8 Kuchařová Ema 2015 GYMPRA Opočenská
9 Zrzavecká Kristýna 2015 GYMPRA Opočenská
10 Židoňová Selma 2015 SK Hradčany Rogozová
11 Timerbaeva Sofia 2015 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
12 Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
13 Polanská Amálie 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
14 Felix Lucie 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
15 Martínková Ema 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice
16 Dolná Dorota 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
17 Půbalová Vilma 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
18 Jelínková Nikol 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
19 Kamenská Laura Jitka 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
20 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
21 Černá Marie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček

Dívky 2016 (2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lužná Kristýna 2016 GYMPRA Morysková B.
2 Červená Marie 2016 GYMPRA Měrková
3 Kellerová Laura 2016 GYMPRA Měrková
4 Sýkorová Liliana 2016 GYMPRA Měrková
5 Vyležichová Johana 2016 GYMPRA Merkova
6 Bendová Meda 2016 SK Hradčany Rogozová
7 Lipertová Meda 2016 SK Hradčany rogozová
8 Koudelová Kira 2016 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
9 Petkova Anna 2016 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
10 Burianová Agáta 2016 SK Hradčany Rogozová
11 Dominová Klára 2016 SK Hradčany Rogozová
12 Risser Innes 2016 T.J. Sokol Praha Vršovice
13 Klozová Julie 2016 T.J. Sokol Praha Vršovice
14 Cenkl Nora 2016 T.J. Sokol Praha Vršovice
15 Drahošová Natálie 2016 TJ Doksy Jakšová Kamila
16 Švehlová Zuzana 2016 TJ Doksy Jakšová Kamila
17 Figurová Sofie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
18 Mračková Lucie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
19 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
20 Dunovská Sára 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
21 Němcová Linda 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Dívky 2017 (2017)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prchlíková Tereza 2017 GYMPRA Měrková
2 Hejnalová Ella 2017 GYMPRA Merkova
3 Volkova Emiliia 2017 GYMPRA Měrková
4 Radová Emily 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
5 Šulová Agáta 2017 SGC Ostrava Dudová
6 Vybrancová Michaela 2017 SGC Ostrava Ulmannová, Hejtmánková
7 Frumar Vivien Namuun 2017 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
8 Hasa Anabela 2017 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
9 Königsmarková Natálie 2017 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
10 Lišková Luisa 2017 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
11 Trubačová Laura 2017 SK Hradčany Gurov / Nazarenko
12 Říhová Marcela 2018 T.J. Sokol Kampa Říhová
13 Babincová Karina 2017 T.J. Sokol Praha Vršovice
14 Kadeřávková Ema 2017 TJ Doksy Klimešová Linda
15 Bukovská Viktorie 2018 TJ Doksy Klimešová Linda
16 Shánělová Dorota Marie 2017 TJ Doksy Klimešová Linda
17 Slámová Viktorie 2017 TJ Doksy Klimešová Linda
18 Pašková Nela 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J