Na hlavní obsah

TRA 2. Český pohár


Ženy jednotlivkyně (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA 2079887
2 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 21945641
3 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA 26000661
4 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
5 Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice Brdlíková, Mišáková

Muži jednotlivci (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 25854984
2 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
3 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22016635
4 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA 17213916
5 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
6 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Ženy jednotlivkyně B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 25362763
4 Rahbani Sophie 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 22251529
5 Šidláková Ema 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 27047377
6 Cápalová Karolína 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
7 Lamačová Karolína 2006 T.J. Sokol Olomouc Dostál
8 Šťastná Karolína 2005 T.J. Sokol Olomouc Dostál
9 Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
10 Čápová Adéla 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
11 Dedková Vendula 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
12 Jurčová Zuzana 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
13 Tichá Magdaléna 2006 Trampolíny Liberec Patrman
14 Karásková Šárka 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Muži jednotlivci B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
2 Jonáš Filip 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
3 Zvalený Filip 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Synchronní dvojice dospělých (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cápalová Karolína/Šťastná Karolína Cápalová Karolína 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
2 Cápalová Karolína/Šťastná Karolína Šťastná Karolína 2005 T.J. Sokol Olomouc Dostál
3 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 25854984
4 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
5 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA 26000661
6 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
7 Křivanec Max/Věchet Pavel Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22016635
8 Křivanec Max/Věchet Pavel Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
9 Kupková Anna/Neměčková Johana Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice Brdlíková, Mišáková
10 Kupková Anna/Neměčková Johana Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Brdlíková, Mišáková

Juniorky jednotlivkyně (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
2 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 22352015
3 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 25645277
4 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658
5 Dornay Victoria 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA
6 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
7 Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
8 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
9 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
10 Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
11 Hejsková Hana 2009 T.J. Sokol Žižkov I Suráková
12 Tvrdíková Eliška 2009 T.J. Sokol Žižkov I Suráková
13 Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
14 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
15 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
16 Zavadzanova Andrea 2007 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
17 Pavlů Natálie 2008 Trampolíny Liberec Veronika Arientová
18 Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
19 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
20 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
21 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
22 Franková Nikola 2009 Trampolíny Litoměřice Brdlíková, Mišáková
23 Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Brdlíková, Mišáková

Junioři jednotlivci (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Knight Sebastián 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 6498698
2 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 22225005
3 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 75138026
4 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 28258932
5 Man Přemek 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 22290494
6 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 21991006
7 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
8 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
9 Laky Fabio 2008 Trampolíny Liberec Gabriel Tichý
10 Šebánek Antonín 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
11 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Synchronní dvojice juniorů (2014 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bozděchová Lucie/Mikešová Nikol Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
2 Bozděchová Lucie/Mikešová Nikol Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
3 Cirkva David/Knight Sebastián Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 28258932
4 Cirkva David/Knight Sebastián Knight Sebastián 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 6498698
5 Dedková Vendula/Juříčková Lucie Dedková Vendula 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
6 Dedková Vendula/Juříčková Lucie Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
7 Dornay Victoria/Juříčková Michaela Dornay Victoria 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA
8 Dornay Victoria/Juříčková Michaela Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
9 Heteš Daniel Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
10 Horáková Eva/Opalecká Jolana Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
11 Horáková Eva/Opalecká Jolana Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Hrudová
12 Churá Nicol/Čápová Adéla Čápová Adéla 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
13 Churá Nicol/Čápová Adéla Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
14 Kořistková Adéla/Vymazalová Sára Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
15 Kořistková Adéla/Vymazalová Sára Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
16 Krčálová Michaela/Malcová Zuzana Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
17 Krčálová Michaela/Malcová Zuzana Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
18 Kubík Lukáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 22225005
19 Kubík Lukáš/Červinka Oliver Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 75138026
20 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
21 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658
22 Mráz Matouš Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 21991006

Žákyně jednotlivkyně (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Helekalová Nela 2010 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
2 Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 22039473
3 Chumová Kristýna 2012 T.J. Sokol Kampa - TRA 22296395
4 Kosourová Evelína 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA 25245759
5 Kubíčková Dorota 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 22078827
6 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658
7 Vintrová Evelína 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA 21846421
8 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
9 Jurčová Veronika 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
10 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
11 Drchalova Leona 2012 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
12 Caklová Dominika 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
13 Plášilová Anna 2011 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
14 Šilhánková Laura 2010 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
15 Šrýtrová Marie 2010 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
16 Beránková Adriana 2010 Trampolíny Litoměřice Brdlíková, Mišáková

Žáci jednotlivci (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělohradský Sebastian 2010 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
2 Lešner Nicolas 2012 T.J. Sokol Kampa - TRA 41683960
3 Klen Ondřej 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 22379525
4 Marek Lukáš 2011 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Závorka Lukáš 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková