Na hlavní obsah

TRA Mistrovství ČR žactva - NOVÝ TERMÍN


Mladší žákyně jednotlivkyně (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Chumová Kristýna 2012 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Kosourová Evelína 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
4 Kubíčková Dorota 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
5 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
7 Sochorová Valentýna 2010 T.J. Sokol Přerov Marcela Mecnarowská
8 Jurčová Veronika 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
9 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Caklová Dominika 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
11 Drchalova Leona 2012 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
12 Plášilová Anna 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
13 Šrýtrová Marie 2010 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová

Starší žákyně jednotlivkyně (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dornay Victoria 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA
2 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Šimonovská, Vasilevová
4 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Marcela Mecnarowská
6 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
7 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
8 Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
9 Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
10 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
11 Bartuňková Nela 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
12 Houšková Lola 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
13 Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
14 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Bendová Daniela
15 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Bendová Daniela
16 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Bendová Daniela
17 Franková Nikola 2009 Trampolíny Litoměřice Michalko

Mladší žáci jednotlivci (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělohradský Sebastian 2010 GT Šestajovice Kreibichová
2 Klen Ondřej 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Lešner Nicolas 2012 T.J. Sokol Kampa - TRA Kočvara
4 Bartkovský Michal 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Marek Lukáš 2011 TJ Aero Odolena Voda Aleš Kočvara
6 Závorka Lukáš 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Starší žáci jednotlivci (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Knight Sebastián 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Kočvara
2 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
4 Laky Fabio 2008 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
5 Šebánek Antonín 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová

Žákyně synchronní dvojice (2014 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartuňková Nela/Plášilová Anna Bartuňková Nela 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
2 Bartuňková Nela/Plášilová Anna Plášilová Anna 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
3 Bozděchová Lucie/Mikešová Nikol Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Marcela Mecnarowská
4 Bozděchová Lucie/Mikešová Nikol Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
5 Caklová Dominika/Drchalova Leona Caklová Dominika 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
6 Caklová Dominika/Drchalova Leona Drchalova Leona 2012 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
7 Dornay Victoria/Žirovnická Adéla Dornay Victoria 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA
8 Dornay Victoria/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Hodanová Soňa/Kubíčková Dorota Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
10 Hodanová Soňa/Kubíčková Dorota Kubíčková Dorota 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
11 Chumová Kristýna/Kosourová Evelína Chumová Kristýna 2012 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
12 Chumová Kristýna/Kosourová Evelína Kosourová Evelína 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová K
13 Churá Nicol/Juříčková Lucie Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
14 Churá Nicol/Juříčková Lucie Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
15 Kořistková Adéla/Vymazalová Sára Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
16 Kořistková Adéla/Vymazalová Sára Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
17 Kubelková Dominika/Žirovnicka Nela Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
18 Kubelková Dominika/Žirovnicka Nela Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová

Žáci synchronní dvojice (2014 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartkovský Michal/Cirkva David Bartkovský Michal 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Bartkovský Michal/Cirkva David Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Laky Fabio/Šebánek Antonín Laky Fabio 2008 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
4 Laky Fabio/Šebánek Antonín Šebánek Antonín 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
5 Zvalený Vít/Závorka Lukáš Závorka Lukáš 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
6 Zvalený Vít/Závorka Lukáš Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková