Na hlavní obsah

Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR


sportovní gymnastika žen
Datum: 7.5.-8.5.2022
Pořadatel: Praha - Bohemians
Adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 2.5.2022
elektronické výsledky

Kvalifikační závod pro VS2A a VS3A, VS4A a závod juniorek VS5A a seniorek VS6A.
Nabídka pro ukrajinské gymnastky závodit ve vloženém závodě, kde bude hodnoceno pouze provedení ( E známka ) bez rozlišení věku a obtížnosti. V případě výkonnosti urovně VS4A a vyšší lze závodnici po dohodě do těchto kategorií přesunout. Přihlášení všech ukrajinských závodnic je nutné udělat do nově vypsané kategorie "Ukrajina Cup".

VS3 A (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Rodriguez Cuesta Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
4 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
6 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
7 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
9 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
10 Řezníčková Natálie 2011 GYMPRA Opočenská
11 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
12 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
13 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
14 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
15 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
16 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
17 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
18 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
19 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
20 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
21 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
22 Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
23 Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
24 Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
25 Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
26 Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
27 Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná
28 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
29 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
30 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
31 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová, Adámková

VS2 A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Černá Sandra 2012 GK Domažlice Janoušková
3 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová
4 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
5 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
6 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
8 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
9 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
10 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
11 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol.
12 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 Janoušková Adéla 2013 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
14 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
15 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
16 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
17 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
18 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
19 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Mezeiová
20 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
21 Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
22 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
23 Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
24 Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
25 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
26 Mladá Marianne 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
27 Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
28 Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
29 Rychtecká Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
30 Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
31 Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Blatecká
32 Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
33 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
34 Kurfürstová Lucie 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
35 Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
36 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
37 Pálková Marie 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
38 Kotrbová Valentýna 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
39 Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
40 Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová,Čechurová
41 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
42 Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
43 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
44 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
45 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
46 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
47 Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
48 Plecháčková Žofie Anna 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
49 Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková

VS4A - kadetky (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
3 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
4 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
5 Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
6 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
7 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
8 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
9 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
10 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
12 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
13 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
14 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
15 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
16 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
17 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
18 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
19 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
20 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
21 Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
22 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
23 Steinhauserová Julie 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
24 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
25 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
26 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
27 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
28 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
29 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
30 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
31 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
32 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
33 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová

VS5A - juniorky (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
3 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
4 Tatíčková Anna 2008 SK Hradčany Gurov
5 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková
8 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
9 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková
10 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
11 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
12 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
13 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
14 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
15 Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha
16 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
17 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
18 Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil

VS6A - seniorky (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková A., Konečný
3 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk
4 Kányai Anna Mária 1998 T.J. Sokol Brno I
5 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
7 Peterková Klára 2006 T.J. Sokol Brno I Janečková K.
8 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
9 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
10 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná
11 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
12 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Jiří Fiřt
13 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
14 Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
15 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová

Nominační závod na LODM Praha II kolo (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
2 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
3 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
4 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
5 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová
6 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vytisková Martina 1989 GK Domažlice
2 Borovanská Zlata 1979 Gymnastika Říčany
3 Rampouchová Pavlína 1995 GYMPRA
4 Křístelová Ivana 1968 KSG Znojmo
5 Poláková Martina 1980 SK UP Olomouc
6 Stejskalová Petra 1994 T.J. Sokol Kampa
7 Šipošová Bára 1994 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Šlaufová Ludmila 1952 T.J. Sokol Plzeň 1

Ukrajina Cup

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kuryliak Darina 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová,Husáková