Na hlavní obsah

Veselský pohár


VS0A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Eliška 2015 GT Šestajovice Zahradníčková D+J
2 Hora Olivia 2015 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
3 Gay Magdalena 2015 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
4 Hozmanová Elizabeta 2014 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
5 Krejčová Eliška 2014 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
6 Najmanová Amálie 2014 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
7 Janoušková Tereza 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
8 Krchová Anna 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
9 Beníšková Sofie 2015 Merkur ČB Imbrová
10 Světelová Gabriela 2015 Merkur ČB Imbrová
11 Alenková Evelin 2015 SG Pelhřimov Svobodovi
12 Křížová Barbora 2014 SG Pelhřimov Svobodovi
13 Humešová Barbora 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
14 Chodúrová Julie 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
15 Jelínková Rozálie 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
16 Hubičková Nela 2014 SK Hradčany
17 Lisová Natálie 2014 SK Hradčany Rogozová
18 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
19 Sumerauerová Pavla 2015 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I.
20 Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
21 Nováková Klára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
22 Špongrová Valerie 2015 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
23 Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
24 Davidová Denisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Záhorová
25 Valentová Emma 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
26 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
27 Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
28 Pitálková Terezie 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
29 Řežábková Michaela 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
30 Kohoutová Tereza 2015 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS0B (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Bertlová Karolína 2013 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
3 Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
5 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
6 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
7 Němcová Kamila 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Záhorová
8 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
9 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
10 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
11 Slámová Monika 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Fialová Daniela 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS1A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hávová Tereza 2014 Gym Dobřichovice Halounková
2 Chromovská Evelína 2014 Gym Dobřichovice Halounková
3 Jiroušková Sabina 2014 Gym Dobřichovice Halounková
4 Klečková Karolína 2014 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
5 Vejvodová Nikola 2014 Gym Dobřichovice Halounková
6 Honnerová Sofie 2014 Merkur ČB Pučejdlová, Fišerová
7 Pitoňáková Beata 2014 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
8 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
9 Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
10 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
12 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
13 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
14 Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
15 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
16 Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
17 Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová

VS1B (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cappon Anne-lotte 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
6 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
7 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
8 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
10 Šefčíková Marika 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
11 Hýblová Sofie 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
12 Kořánková Kateřina 2013 Merkur ČB
13 Lukšová Tereza 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
14 Shonová Malvína 2013 Merkur ČB
15 Vaněčková Ema 2013 Merkur ČB
16 Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov Svobodovi
17 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
18 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová

VS3 linie C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
6 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Jírová, Jiráková,Parmová
8 Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Jírová, Jiráková,Parmová
9 Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Jírová, Jiráková,Parmová
10 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
11 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová,Jiráková
12 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 Švecová Dorota 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kučerová Kristina 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
5 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
6 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
7 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
10 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
11 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
12 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
13 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
14 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
15 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
16 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
17 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
18 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
20 Řežábková Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
21 Hanzalová Elisabeta 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
22 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS5C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Durčanová Anna 2008 GT Šestajovice Polákovi
4 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
5 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
6 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
8 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
11 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
12 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů