Na hlavní obsah

O Zlatý štít


sportovní gymnastika žen
Datum: 2.4.2022
Pořadatel: Tělocvična GK Vítkovice
Adresa: 29. dubna 33, Ostrava Výškovice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 28.3.2022
elektronické výsledky

ON-LINE PŘENOS:
1.sled: https://youtu.be/7uoReeDytec
2.sled a 3.sled: https://youtu.be/iijTmZMkuhg
4,5,6,7.sled: https://youtu.be/bmAJTB1r7fs

Začínající žákyně (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Evjáková Ester 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
2 Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
3 Paraska Terezie 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
4 Peduzzi Viktorie 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
5 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
7 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
8 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová
9 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová
10 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
11 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
12 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
13 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
14 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
15 Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
16 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
17 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková

Mladší žákyně (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Urbanová
2 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Urbanová
3 Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Urbanová
4 Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Urbanová
5 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová
7 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
8 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
9 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
10 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
11 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
12 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
13 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková

Žákyně (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimíková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
2 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
3 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

Juniorky C, Ženy C (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
5 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
7 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
8 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
9 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
10 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
11 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
12 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

Žákyně VS4B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Urbanová
2 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
3 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
4 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
7 Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
8 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
9 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
10 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
11 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
12 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
13 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
14 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
15 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
16 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
17 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
18 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
19 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
20 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
21 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
22 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
23 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
24 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
25 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
26 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
27 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
28 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
29 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
30 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
31 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
32 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová, Adámková

Juniorky (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
5 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
6 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
8 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
9 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
10 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
11 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
12 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Ženy (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
3 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
4 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
5 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
6 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
7 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
8 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
9 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
10 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
11 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E