Na hlavní obsah

Přebor Středočeského kraje


VS1A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hávová Tereza 2014 Gym Dobřichovice Halounková
2 Chromovská Evelína 2014 Gym Dobřichovice Halounková
3 Jiroušková Sabina 2014 Gym Dobřichovice Halounková
4 Klečková Karolína 2014 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
5 Stočesová Barbora 2014 Gym Dobřichovice Halounková
6 Vejvodová Nikola 2014 Gym Dobřichovice Halounková
7 Šnajdrová Nikol 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
8 Votočková Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
9 Votočková Justýna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
10 Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
11 Špačková Natálie 2014 GYMPRA Morysková B.
12 Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
13 Pivná Nela 2014 T.J. Sokol Poděbrady Bénová
14 Šaverová Emilly 2014 T.J. Sokol Poděbrady Benova
15 Zdobinská Stella 2014 T.J. Sokol Poděbrady Bénová

VS2A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Horníčková Johanka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
4 Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
5 Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
6 Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
7 Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková

VS3A (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
3 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna

VS4A (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák

VS5A (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
2 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

VS6A (2006 a starší)

VS1B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Šefčíková Marika 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
4 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
5 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
6 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Heuschneiderová Ema 2013 GYMPRA Morysková B.
9 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
10 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
11 Pípová Eliška 2013 GYMPRA Morysková B.
12 Abu Assad Sofie 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
13 Hlaváčková Nelli 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
14 Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
15 Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
16 Černá Tereza 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
17 Diallo Beata 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
18 Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková

VS2B (2011 a starší)

VS3B (2009 a starší)

VS4B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
2 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
4 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
5 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
8 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
9 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín MUDr. Taftlová
10 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
11 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
12 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
13 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
14 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová
15 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá
16 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
17 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá

VS5B (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
2 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín MUDr.Taftlová
4 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
5 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
6 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
7 Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
8 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

VS6B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
2 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
3 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
4 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
5 Doležalová Valérie Vivien 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
6 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
7 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.schejbalová
8 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

VS4C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
2 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Stonová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
5 Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
6 Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
7 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
8 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná

VS5C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hartlová Linda 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
2 Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
3 Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
4 Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
5 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
6 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
7 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

VS6C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šebková Karolína 2005 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
2 Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
3 Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
4 Nová Magdalena 2006 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
5 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

VS3C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
5 Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
6 Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

VS0A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Briaská Eleonora 2014 GYMPRA Morysková B.
2 Procházková Lilien 2014 GYMPRA Morysková B.
3 Abu Assad Salma 2015 T.J. Sokol Kladno Lisá, Tatíčková, Vlčková
4 Fejglová Mia 2014 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
5 Koláčná Eliška 2014 T.J. Sokol Kladno Lucie Kubínová
6 Krčková Josefina 2014 T.J. Sokol Kladno
7 Pohlová Emily 2014 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
8 Kárová Nicol 2015 T.J. Sokol Kolín Voglová
9 Kokošková Bára 2015 T.J. Sokol Kolín Voglová
10 Podroužková Nikola 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
11 Folprechtová Anna 2015 T.J. Sokol Poděbrady Benova
12 Horníčková Eliška 2015 T.J. Sokol Poděbrady Benova
13 Štěrbová Kamila 2015 T.J. Sokol Poděbrady Bénová

VS0B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Honzátková Viktorie 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Skudrziková Nela 2012 Gym Dobřichovice Kudlickova
3 Kreislová Natálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Marková Sarah 2013 GYMPRA Morysková B.
5 Bystřičanová Eliška 2013 T.J. Sokol Kolín Šedinová Jana
6 Dostálová Anežka 2013 T.J. Sokol Kolín Šedinová Jana
7 Javorská Anna 2013 T.J. Sokol Kolín Šedinová Jana

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
2 Kučerová Tereza 1990 T.J. Sokol Kolín
3 Marešová Pavlína 1975 T.J. Sokol Kolín
4 Štěrbová Lenka 1957 T.J. Sokol Kolín
5 Chrastinová Blanka 1977 T.J. Sokol Příbram
6 Jíchová Hana 1965 T.J. Sokol Příbram
7 Trinerová Veronika 1994 T.J. Sokol Příbram

VS1A OPEN

VS1B OPEN

VS0A OPEN

VS0B OPEN