Na hlavní obsah

Bedřichovský ježek -24. ročník


sportovní gymnastika žen
Datum: 24.4.2022
Pořadatel: Hala TJ Sokol Bedřichov
Adresa: Sokolovská 122 c
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 15.4.2022
elektronické výsledky

závod ve dvojboji kladina, prostná

kat. I. (2016 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Benešová Alexandra 2016 GT Šestajovice kolektiv trenérů
2 Černá Kateřina 2016 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
3 Pospíšilová Amálie 2016 GT Šestajovice kolektiv trenérů
4 Najmanová Rozálie 2016 GT Šestajovice kolektiv trenérů
5 Toušková Noemi 2016 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
6 Braunová Valentina 2016 Gymnastika Říčany Jechová
7 Müllerová Amálie 2016 Gymnastika Říčany Jechová
8 Skalová Tereza 2016 Gymnastika Říčany Jechová
9 Synková Kateřina 2016 Gymnastika Říčany Jechová
10 Šálová Kateřina 2016 Gymnastika Říčany Jechová
11 Felixová Alfréda 2017 Felixová
12 Králová Isabela 2016 Felixová
13 Donabauer Ella 2017 SG Pelhřimov Zourová
14 Fišarová Marie-anna 2016 SG Pelhřimov Zourová
15 Kaiseršot Laura 2016 SG Pelhřimov Svobodovi
16 Krejča Karla 2016 SG Pelhřimov Svobodovi
17 Bendová Meda 2016 SK Hradčany 0
18 Burianová Agáta 2016 SK Hradčany Rogozová
19 Dominová Klára 2016 SK Hradčany Rogozová
20 Pešová Anna 2016 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková
21 Bystřičanová Beáta 2016 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
22 Fufalová Alžběta 2017 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
23 Kunčárová Barbora Anna 2016 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
24 Adamírová Karolína 2016 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
25 Brandejská Anna 2016 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
26 Příhodová Gita 2016 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
27 Větrovská Magdalena 2016 T.J. Sokol Poděbrady Benova
28 Novotná Silvie 2017 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
29 Novotná Sofie 2017 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
30 Alojan Emilia 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
31 Prchlíková Tereza 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
32 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
33 Bohdálková Nella 2016 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů

kat. II. (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Abrahamová Deborah 2014 GK Domažlice Salátová
2 Kasperová Anna 2015 GK Domažlice Gibfriedova, Láhlová
3 Šlejmarová Lucie 2014 GK Domažlice Salátová
4 Hozmanová Elizabeta 2014 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
5 Krejčová Eliška 2014 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
6 Najmanová Amálie 2014 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
7 Nehrya Adelina 2015 GT Šestajovice Kozelská Kateřina
8 Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
9 Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
10 Man Lia Puma 2015 Gymnastika Říčany Dostálková
11 Jechová Anna 2015 Gymnastika Říčany Dostálková
12 Menzel Gabriela Nela 2015 Gymnastika Říčany Dostálková
13 Engelová Johana 2015 Felixová
14 Ingerlová Ella 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
15 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
16 Křenek Sára 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
17 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
18 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
19 Humešová Barbora 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
20 Chodúrová Julie 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
21 Jelínková Rozálie 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
22 Jelínková Viktorie 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
23 Zelenková Zuzana 2014 SG Pelhřimov Sankotová,Kaiseršot
24 Hulínová Alžběta 2015 SK Hradčany Lipšanová, Felixová
25 Faitová Ester 2014 SK Hradčany Lipšanová, Felixová
26 Kárová Nicol 2015 T.J. Sokol Kolín Bartošová
27 Podroužková Nikola 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
28 Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
29 Kokošková Bára 2015 T.J. Sokol Kolín Bartošová
30 Fufaľová Julie 2015 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
31 Vorlová Barbora 2015 T.J. Sokol Pardubice I Mayerová
32 Venigerová Adéla 2015 T.J. Sokol Pardubice I Sochová
33 Folprechtová Anna 2015 T.J. Sokol Poděbrady Benova
34 Horníčková Eliška 2015 T.J. Sokol Poděbrady Benova
35 Pivná Nela 2014 T.J. Sokol Poděbrady Bénová
36 Šaverová Emilly 2014 T.J. Sokol Poděbrady Benova
37 Jiráková Marie 2016 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
38 Lukešová Berta 2014 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
39 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
40 Černá Eliška 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
41 Jeřábková Nikol 2015 TJ Sokol Přibyslavice Kolektiv
42 Kraclová Daniela 2014 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
43 Sedláčková Tamara 2015 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů

kat. III. - VS 3 C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kočí Markéta 2013 GK Domažlice Salátová
2 Salátová Marie 2013 GK Domažlice Salátová
3 Strnadová Elen 2013 GK Domažlice Salátová
4 Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
9 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Mašková Elen 2013 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
11 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
12 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová
13 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
14 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
15 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
16 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
17 Kosaková Sára 2012 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková, Chudobová
18 Přibylová Karla 2012 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková, Chudobová
19 Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
20 Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
21 Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
22 Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Jírová, Jiráková,Parmová
23 Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Jírová, Jiráková,Parmová
24 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová,Jiráková
25 Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
26 Illnerová Anna Josefína 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
27 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
28 Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
29 Küthreiberová Lucie 2012 TJ Sokol Přibyslavice Jiří Man
30 Malá Dorota 2012 TJ Sokol Přibyslavice Jiří Man
31 Ramachová Denisa 2013 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
32 Vacková Anežka 2012 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

kat.IV. - VS 4 C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
2 Kučerová Kristina 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
5 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová
6 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
7 Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
8 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
9 Krobová Alice 2011 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
10 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
11 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
12 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
13 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
14 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
15 Krotká Šárka 2011 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
16 Ramachová Monika 2010 TJ Sokol Přibyslavice Jiří Man
17 Večeřová Elena 2011 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů
18 Vodová Aneta 2010 TJ Sokol Přibyslavice Jiří Man

kat. V. - VS 5 C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Hartlová Linda 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
5 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová
6 Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Rogozová
7 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
8 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Rogozová
9 Ordeltová Delfína 2008 SK Hradčany Rogozová
10 Kubíková Pavlína 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
11 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
12 Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
13 Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
14 Sobolová Laura 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
15 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
16 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
17 Jeřábková Sára 2009 TJ Sokol Přibyslavice Jiří Man

kat. VI. - VS 6 C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Hrbáčková Eliška 2005 KSG Znojmo Křístelová
3 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová
4 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková

kat. VII. - VS 4 B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
5 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová
7 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Rogozová
8 Havlišová Kristína 2013 SK Hradčany Lipšanová, Felixová
9 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
10 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
11 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová
12 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
13 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
14 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
15 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
16 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
17 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
19 Plecháčková Žofie Anna 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
20 Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
21 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
22 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
23 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
24 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová

kat. VIII. - VS 5 B (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
2 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
3 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
4 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
5 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
6 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
7 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
8 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Tomandlová
9 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
10 Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
11 Špatenková Tina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

kat. IX. - VS 6 B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
2 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová
3 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
4 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
5 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
6 Buchnerová Ester 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
7 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková
8 Houšková Adéla 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
9 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
10 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
11 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
12 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
13 Luňáková Nicole 2006 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková