Na hlavní obsah

Trhovosvinenský pohár 2022


sportovní gymnastika žen
Datum: 23.4.2022
Pořadatel: Trhové Sviny
Adresa: Tovární ulice, sportovní hala
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 28.3.2022
elektronické výsledky

KAPACITA ZÁVODU NAPLNĚNA !!!! závod ve čtyřboji žen v těchto kategoriích: VS0 A, VS0 B, VS1 A, VS1 B, VS2 A, VS3 C, VS4 B, VS4 C, VS5 B + VS6 B (opraveno), VS5 C + VS6 C (opraveno) kapacita závodu omezena na 100 závodnic

VS 0 A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janoušková Tereza 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
2 Krchová Anna 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
3 Beníšková Sofie 2015 Merkur ČB Imbrová
4 Světelová Gabriela 2015 Merkur ČB Imbrová
5 Alenková Evelin 2015 SG Pelhřimov Svobodovi
6 Křížová Barbora 2014 SG Pelhřimov Svobodovi
7 Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
8 Špongrová Valerie 2015 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
9 Nováková Klára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
10 Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
11 Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Pavlová Laura 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
13 Dvořáková Anežka 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
14 Husová Klaudie 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Veronika
15 Tycová Sára 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Veronika
16 Řežábková Michaela 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
17 Pitálková Terezie 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
18 Kohoutová Tereza 2015 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
19 Nováková Beata 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
20 Stašková Monika 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
21 Jindrová Nikol 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
22 Vávrová Kristýna 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
23 Malá Magdalena 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Veronika
24 Ondrejátová Lenka 2015 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS 0 B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Honzátková Viktorie 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Skudrziková Nela 2012 Gym Dobřichovice Kudlickova
3 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
4 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
5 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
6 Slámová Monika 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Koprnová Dominika 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
8 Švecová Natálie 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
9 Tůmová Nela 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
10 Trajerová Žofie 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
11 Řežábková Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
12 Horelicová Kristýna 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
13 Bělíková Martina 2013 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS 1 A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šnajdrová Nikol 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Votočková Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Votočková Justýna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Honnerová Sofie 2014 Merkur ČB Pučejdlová, Fišerová
5 Pitoňáková Beata 2014 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
6 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
7 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
8 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
9 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila

VS 1 B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Šefčíková Marika 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
3 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
5 Vaněčková Ema 2013 Merkur ČB
6 Shonová Malvína 2013 Merkur ČB
7 Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Lukšová Tereza 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
9 Kořánková Kateřina 2013 Merkur ČB
10 Hýblová Sofie 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
11 Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov Svobodovi
12 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
13 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
14 Steinbauer Melisa 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Fialová Daniela 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 Falcníková Markéta 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Halová Michaela
17 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
18 Felendová Tereza 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela

VS 2 A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Janoušková Adéla 2013 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
3 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
4 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
5 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
6 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová

VS 3 C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
2 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
3 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
4 Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Švecová Dorota 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS 4 B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
3 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
4 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
5 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
8 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
9 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
10 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS 4 C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
2 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
3 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
4 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Hanzalová Elisabeta 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS 5 C + VS 6 C (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
2 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
3 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
5 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Hlinková Aneta 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
9 Staňková Marie 2008 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
10 Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS 5 B + VS 6 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
2 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
3 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
4 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
5 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
6 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová
7 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
9 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů